Announcement

Collapse
No announcement yet.

kameo

Collapse
X
  •  
  • Filter
  • Time
  • Εμφάνιση
Clear All
new posts

kameo

Kameo Site Launched http://www.kameo.com/kameocom/microsite/en-gb/main.html

Απάντηση: kameo

Δεν ξέρω πόσοι από εσάς έχετε δει ολόκληρη τη παρουσίασει του Kameo από το TGS2005 & X05 ΄, όσοι όμως την έχετε δει ξέρετε ότι το Kameo πρέπει να είναι παιχνιδάρα!!!!παρόλο που δείχνη παραμυθένιο και ''παιδικό''σε καμιά περίπτωση δεν πρόκειται για παιδικό game!!

Κορυφαίος και άψογος συνδιασμός μηχανισμών gameplay από Platform , beat em up , Action Rpg , Adventure και ΄ότι άλλο μπορείτε να φανταστείτε!!!!

Το Kameo όχι αδικώς έχει χαρακτηρηστεί ως ένα ZELDA για ενήλικες!!!!!!

Φανταστικό , Επικκό , Τεράστιο !!!!!!!!και Co-op όλο το game μέσο Live!!!!

Πιστεύω ότι με το Kameo η MC θα δικαιώθει για την τόσο πολησυζητημένη εξαγορά τη Rare πριν από 2 χρόνια!!!

Το Perfect Dark Zero θα είναι απλά το κερασάκη στην τούρτα!!!
    http://blogaroume.blogspot.com/

Comment

Originally posted by Diver_gr
      Δεν ξέρω πόσοι από εσάς έχετε δει ολόκληρη τη παρουσίασει του Kameo από το TGS2005 & X05 ΄, όσοι όμως την έχετε δει ξέρετε ότι το Kameo πρέπει να είναι παιχνιδάρα!!!!παρόλο που δείχνη παραμυθένιο και ''παιδικό''σε καμιά περίπτωση δεν πρόκειται για παιδικό game!!

Κορυφαίος και άψογος συνδιασμός μηχανισμών gameplay από Platform , beat em up , Action Rpg , Adventure και ΄ότι άλλο μπορείτε να φανταστείτε!!!!

Το Kameo όχι αδικώς έχει χαρακτηρηστεί ως ένα ZELDA για ενήλικες!!!!!!

Φανταστικό , Επικκό , Τεράστιο !!!!!!!!και Co-op όλο το game μέσο Live!!!!

Πιστεύω ότι με το Kameo η MC θα δικαιώθει για την τόσο πολησυζητημένη εξαγορά τη Rare πριν από 2 χρόνια!!!

Το Perfect Dark Zero θα είναι απλά το κερασάκη στην τούρτα!!!
      Συμφωνω μαζι σου εχω κατεβασει ενα video 1500mb περιπου για το kameo.
      Οντως παιχνιδαρα και δεν μετανιωνω που το εχω κανει προπαραγγελια γιατι ημουνα αναμεσα σε αυτο και το Perfect Dark Zero. Δειχνει πολλη πιο ανωτερο και παιρνει επαξια τον τιτλο next gen game!!!!

Comment

First Kameo Box and Manual Pictures!

Πηγή http://www.talkxbox.com/

Comment

Βρε φιλάρα Jimbrav που το βρήκες το video του Kameo με τα 1500mb;Μα καλά πρέπει να είναι τεράστιο.Θέλω κι εγώ να πάρω την κονσόλα Xbox 360 μαζί με το Kameo (αφού δεν υπάρχει ακόμα το Oblivion) κατά τα Χριστούγεννα.Πρώτα ο θεός.Μία μικρή απογοήτευση έχω η οποία είναι ότι πάλι θα παίζουμε στις τωρινές τηλεοράσεις μας αφού το High Definition προς το παρόν είναι μόνο Αμερικάνικη υπόθεση.Ελπίζω τουλάχιστον τα παιχνίδια να φαίνονται και να παίζονται άνετα στις ταπεινές μας τηλεοράσεις.Damn you HD.
          All I know is that life is a droll and conflict hastens blood!

Comment

Τι εννοειτε οταν λετε "Το HD ειναι αμερικανικη υποθεση"??
            Οι τηλεορασεις HD ειναι εδω,και αν θελετε μπορειτε να πατε μια βολτα απο τα μεγαλα πολυκαταστηματα ανα την Ελλαδα να τις δειτε...
            "Madness?...THIS IS SPARTA!!!!!!" LINK

Comment

Sorry εννοώ ότι δεν είναι τόσο διαδεδομένες σε σχέση με τις ΗΠΑ και βέβαια ακριβούτσικες.Τέλος πάντων εγώ δεν σκοπεύω να πάρω High Definition TV τουλάχιστον για αρκετό χρονικό διάστημα.Οπότε θα παίξω Kameo με Pixer Plus.

Comment

Originally posted by Ren_of_Heavens
                Βρε φιλάρα Jimbrav που το βρήκες το video του Kameo με τα 1500mb;Μα καλά πρέπει να είναι τεράστιο.Θέλω κι εγώ να πάρω την κονσόλα Xbox 360 μαζί με το Kameo (αφού δεν υπάρχει ακόμα το Oblivion) κατά τα Χριστούγεννα.Πρώτα ο θεός.Μία μικρή απογοήτευση έχω η οποία είναι ότι πάλι θα παίζουμε στις τωρινές τηλεοράσεις μας αφού το High Definition προς το παρόν είναι μόνο Αμερικάνικη υπόθεση.Ελπίζω τουλάχιστον τα παιχνίδια να φαίνονται και να παίζονται άνετα στις ταπεινές μας τηλεοράσεις.Damn you HD.
                http://www.xboxyde.com/game_273_en.html 1553,61mb

http://www.xboxyde.com/leech_1703_en.html

Comment

Κανεις λαθος για τις τιμες..Σε πληροφορω οτι δεν προκοειται να πεσουνε αλλο,αφου ηδη εκαναν πολυ μεγαλυτερη "βουτια" απο το αναμενομενο..Απο εκει λοιπον που ξεκινησαν οι 42" LCD HD ready tv's γυρω στα 4.000 ευρω,τωρα ειναι στα 2.000-2.500..Αν περιμενεις να πεσουν αλλο,σωθηκες..Η επομενη οικονομικη λυση,ειναι αντι για tv να παρεις ενα 32"-37" monitor και να κοτσαρεις απο πισω ενα dvd με s-video in,το οποιο dvd πιο πριν θα εχει συνδεθει με aerial in με την κεραια σου και θα εχεις τα καναλια μεσω dvd.Δεδομενο θεωρειται οτι χρειαζεται και συστημα ηχου,γιατι ως γνωστον,τα monitor δεν εχουν ηχεια..

Comment

Εδώ και λίγους μήνες μπορείτε να βρείτε αρκετές HD τηλεοράσεις σε πολύ προσιτές τιμές ακόμα και για την Ελληνική αγορά.

*Samsung 32 LCD HD ready 1366χ768 (420p-720p-1080i) contrast 3000:1 sta 1590 eurw

LG 32 LCD HD ready 1366χ768 (420p-720p-1080i)contrast 1200:1 sta 1490 eurw

kai arketa pio kato sta 1000-1200 eurw montela me mikroteres analuseis (1024x768 ....)pou kata ti gnwmi mou den aksizei na tsigouneuteis 200 eurw kai na pareis kati pou 1 xrono meta isws kai grigorotera na to metanoiwseis

*Σημειωτέον ότι το νέο lcd μοντελό της Samsung είναι το μοντέλο το οποίο θα βγει bandle με το 360 και προτείνετε απο την Microsoft ως το ειδανικό !!!!Επίσης στο τελευταίο περιοδικό Ήχος και εικόνα το Μοντέλο της Samsung θεωρείται από τα καλλυτερα της αγοράς σε συγκρητικό μεταξύ 20 TV και σε επιδόσεις φτάνει ακόμα και τηλεπράσεις που οι τιμές τους παίζουν στη κλίμακα των 3000 ευρώ +!!!!!!!!!!!!!
                    http://blogaroume.blogspot.com/

Comment

Εγω σαν "γνωστης" του Audio-Visual και αρκετα ψαγμενος στο χωρο,θα παροτρυνα ολους τους χρηστες που σκεφτονται να αγορασουν LCD τηλεοραση να μην το κανουν.

Δεν αγγιζει σε κανενα σημειο τη plasma,μονο στην αναλυση.

Σημερα εβλεπα το μοντελο που ελεγα σε αυτο το post,διπλα διπλα με μια LCD Hitachi παλι,το καλυτερο 32" στην αγορα και κοστιζει 2.200 ευρω,(παλι εχει σαρωσει ενα σωρο βραβεια αυτη η Hitachi).Το αποτελεσμα ηταν εμφανεστατο,καθως επαιζαν και οι δυο το ιδιο DVD με splitter υψηλης ποιοτητας με component συνδεση.

Η δε plasma ειχε τρελη εικονα,η δε LCD δεν ηταν φωτεινη οπως η plasma με σωστες ρυθμισεις στην εικονα και στις δυο,ασε που ειναι "μικρη" μπροστα στην 42"...

Comment

Δεν αντιλεγω οτι μπορει Η HITACHI PLASMA ΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΙΚΟΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ HITACHI LCD..Την εχεις δει ομως διπλα σε SONY ή σε PHILIPS LCD??Ειλικρινα οταν δεις,για να ξερω κι εγω τι μου γινεται,πες μας...

Comment

Κοιτάξτε παίδες είναι γεγονός ότι οι HD έχουν πια πιο προσιτές τιμές αλλά όμως υπάρχουν μερικά άτομα όπως εγώ που δεν ακόμα έχουν την οικονομική δυνατότητα να αγοράσουν τηλεόραση+κονσόλα+περιφερειακά διότι το συνολικό ποσό δεν είναι καθόλου αμελητέο.Οπότε σκέφτομαι να πάρω την κονσόλα και κάποια παιχνίδια και αργότερα βλέπουμε για HD.Εξάλλου δεν πιστεύω ότι στις τωρινές τηλεοράσεις τα παιχνίδια θα φαίνονται άσχημα ή τουλάχιστον τόσο τόσοο τόσοοο υποδεέστερα σε σχέση με εκείνα των HD ώστε να θεωρείται η απόκτηση μιας HD τηλεόρασης επιβεβλημένη.

Comment

Originally posted by Ren_of_Heavens
                            Κοιτάξτε παίδες είναι γεγονός ότι οι HD έχουν πια πιο προσιτές τιμές αλλά όμως υπάρχουν μερικά άτομα όπως εγώ που δεν ακόμα έχουν την οικονομική δυνατότητα να αγοράσουν τηλεόραση+κονσόλα+περιφερειακά διότι το συνολικό ποσό δεν είναι καθόλου αμελητέο.Οπότε σκέφτομαι να πάρω την κονσόλα και κάποια παιχνίδια και αργότερα βλέπουμε για HD.Εξάλλου δεν πιστεύω ότι στις τωρινές τηλεοράσεις τα παιχνίδια θα φαίνονται άσχημα ή τουλάχιστον τόσο τόσοο τόσοοο υποδεέστερα σε σχέση με εκείνα των HD ώστε να θεωρείται η απόκτηση μιας HD τηλεόρασης επιβεβλημένη.
                            Καλά, εγώ το πιστεύω, αλλά πού να πάρω τέτοιο τέρας Εγώ μια κανονική έχω, που ο κακοπροαίρετος ο Warrior4Jah λέει πως είναι του παππού μου. Μια χαρά παίζει - αφού ζεσταθεί δηλαδή.

Comment

Originally posted by Darth Destro
                              Δεν αντιλεγω οτι μπορει Η HITACHI PLASMA ΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΙΚΟΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ HITACHI LCD..Την εχεις δει ομως διπλα σε SONY ή σε PHILIPS LCD??Ειλικρινα οταν δεις,για να ξερω κι εγω τι μου γινεται,πες μας...
                              Darth,κανε ενα google στο "Hitatch PD7200" να δεις τι γραφουν ολα τα site...5 αστερια σε ολα τα περιοδικα περνει,εκτος απο μερικα που της δινουν 4 αστερια στον ηχο.

Comment

Previously entered content was automatically saved. Restore or Discard.
                              Auto-Saved
                              x
                              Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Remove  
                              x
                              x

Poso kani ena ke ena

Working...
                              X