Announcement

Collapse
No announcement yet.

Διαγωνισμός MyXbox.gr: Τρία T-Shirt του Spec Ops: The Line

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Εμφάνιση
Clear All
new posts

Διαγωνισμός MyXbox.gr: Τρία T-Shirt του Spec Ops: The Line

Το Spec Ops: The Line ήταν αναμφισβήτητα μία από τις πιο ενδιαφέρουσες κυκλοφορίες, όχι μόνο του φετινού καλοκαιριού, αλλά της χρονιάς. Το ταξίδι του λοχαγού Walker και της παρέας του αποδείχθηκε κάτι παραπάνω από μια απλή... βόλτα στο Dubai - όπως και οι ίδιοι θα διαπιστώσατε.

Το MyXbox.gr έχει ετοιμάσει έναν διαγωνισμό για όσους έχουν ήδη απολαύσει τις περιπέτειες του Walker στο Dubai. Τι πρέπει να κάνετε; Να απαντήσετε σε μια απλή και εύκολη ερώτηση:

Ποιος είναι για εσάς ο πιο ενδιαφέρον χαρακτήρας του τίτλου, ποιο ήταν το πιο ενδιαφέρον πρόσωπο που συναντήσατε στο ταξίδι της ομάδας Delta στο Dubai - και γιατί;

Τρεις τυχεροί, που θα δηλώσουν συμμετοχή απαντώντας σε αυτό το thread μέχρι τις 4 Σεπτεμβρίου, θα αποκτήσουν από ένα T-Shirt του τίτλου, για μια πιο... Delta Force εμφάνιση.

Όπως πάντα ο διαγωνισμός ισχύει μόνο για επιβεβαιωμένα Gamertag.

Διαβάστε τις εντυπώσεις μας από το παιχνίδι στο review που ετοιμάσαμε.

Πληροφορίες για την αποστολή των δώρων.
    Last edited by kopaGR; 28th August 2012, 01:45.

Απάντηση: Διαγωνισμός MyXbox.gr: Τρία T-Shirt του Spec Ops: The Line

Συμετοχή από τα ξένα... και ετοιμάζω πόλη για τον άλλο διαγωνισμό...

Comment

μου αρεσε ο Adams,αυτος με το σημαδι στο φρυδι

γιατι τα ελεγε σταρατα, πιστος στον αρχηγο του αν και στο τελος λογο του οτι κατηγορησε τον λοχαγο του γιατι κατι που νομιζε οτι εφταιγε (μην το σποιλαρω) εδειξε το αναλογο "θαρρος" στην τελικη μαχη και τον πηγα με τσ χιλια για αυτο

καλη τυχη σε ολους

Comment

απο το λιγο που το έπαιξα στο pc γιατι κολλούσε ανελέητα Lugo γιατι δεν θελω να πω τον πρωταγωνιστή(τρελή αιτιολόγηση??)....
        yo

Comment

John Konrad
          γιατι μου αρεσει οταν κλεβουν τα ονομα απο το τερμινετορ
          τζον κονορ..
          contact on
          bbm 75b38e57

Comment

Lugo γιατι λέει αστειες ατάκες.... Για το 2ο μερος της ερώτησης δεν μπορώ να πω ακομα καθώς δεν εχω τελειώσει το single...
            Last edited by GMF; 30th August 2012, 18:52.

Comment

Νικητές της κλήρωσης βγήκαν οι:

GMF
              reaper
              neo7101

Παίδες έχετε ήδη pm με τις οδηγίες για την παραλαβή των T-Shirt.

Stay tuned για περισσότερους διαγωνισμούς!

EDIT: Ο GMF δε θέλει τελικά το μπλουζάκι, οπότε το παίρνει ο επόμενος αριθμός που ήταν ο Βασίλης, MrOlethros!
              Last edited by kopaGR; 5th September 2012, 14:54.

Comment

ευχαριστουμε αλλη μια φορα το myxbox που συνεχεια μας κακομαθαινει με τους διαγωνισμους του!

Comment

παιδια εχει παραλάβει κανεις?
                  εχω στείλει τα στοιχειά μου 5/9 που βγηκαν οι νικητες αλλα δεν πηρα καμια απάντηση και δεν εχει ερθει κατι... :S
                  yo

Comment

παρελαβα σημερα ολα οκ!!!
                    πολυ καλο το μπλουζάκι kai medium που δεν το περίμενα...

άψογοι!!!

myboxgr we trust \m/
                    yo

Comment

Originally posted by neo7101 View Post
                      παρελαβα σημερα ολα οκ!!!
                      πολυ καλο το μπλουζάκι kai medium που δεν το περίμενα...

άψογοι!!!

myboxgr we trust \m/

Διαμαρτύρομαι!!! Ο Κopa μου είπε οτι το μέγεθος ήταν μεγάλο large για αυτό το αρνήθηκα... Μedium βάζω δεν έχω θέμα....

BTW δεν περάζει, καλορίζικό....

Comment

χχαχα κοίτα για να λεμε την αλήθεια λεει M αλλα ειναι αρκετά μεγαλη...

λογικα θα ειναι βαση αμερικάνικων προτύπων οποτε θα ειναι οπως το L μας!!!
                        αλλα οπως και να εχει εμενα καλα μου κάθεται(83 κιλά)
                        yo

Comment

Originally posted by GMF View Post
                          Διαμαρτύρομαι!!! Ο Κopa μου είπε οτι το μέγεθος ήταν μεγάλο large για αυτό το αρνήθηκα... Μedium βάζω δεν έχω θέμα....

BTW δεν περάζει, καλορίζικό....
                          Προτεινω να λιθοβολισουμε τον Κopa μπροστα απο τον Λευκο Πυργο εις ενδειξη παραδειγματισμου...

Comment

λολ! Large έγραφαν απ'έξω! Ήταν μεγαλύτερα τα νούμερα πάντως. Όπως λέει και ο neo, το Medium είναι σαν Large.

Comment

Originally posted by Drosanto View Post
                              Προτεινω να λιθοβολισουμε τον Κopa μπροστα απο τον Λευκο Πυργο εις ενδειξη παραδειγματισμου...
                              Respect! Κάτι τετοιες ιδέες κερδίζουν εκατομμύρια.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
                              Ταχυτερη συνδεση ιντερνετ στο κοσμο?? Ιαπωνια! 2Gbps download, 1Gbps upload by NURO (and Sony)!...F*ckin ΟΤΕ...

Comment

Previously entered content was automatically saved. Restore or Discard.
                              Auto-Saved
                              x
                              Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Remove  
                              x
                              x

Poso kani ena ke ena

Working...
                              X