Announcement

Collapse
No announcement yet.

Διαγωνισμός Borderlands 2

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Εμφάνιση
Clear All
new posts

Διαγωνισμός Borderlands 2

To Borderlands 2 είναι εδώ και ο κόσμος της Pandora σας καλεί να τον εξερευνήσετε!

Έχουμε τη δυνατότητα να μοιραστούμε δύο αντίτυπα του Borderlands 2, δύο συλλεκτικά T-shirt και δύο συλλεκτικά καπέλα με το λογότυπο του παιχνιδιού, σε 6 τυχερούς.

Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να μας πείτε είναι ποιός είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας (και γιατί) από οποιοδήποτε παιχνίδι της 2K Games!

Ο διαγωνισμός ισχύει μόνο για όσους έχουν επιβεβαιωμένο Gamertag και δεν έχουν παίξει καθολου το Borderlands 2, και λήγει στις 18 Οκτωβρίου.
    Last edited by kopaGR; 18 October 2012, 19:04.

Απάντηση: Διαγωνισμός Borderlands 2

εσεις ειστε τρελοι.....

ωραιοι!!!

ο zero φυσικά as a number αν και τον ήθελα πιο stealth...
    yo

Comment

Χμ... αφού καλύπτει όλα τα παιχνίδια της 2K τότε μάλλον θα πρέπει να πω τον αγαπητό Jack από το Bioshock. Γιατί δέθηκα μαζί του, μέσα από την μοναξιά και την κοινή μας διαδρομή μέσα στους διαδρόμους της Rapture.

Comment

τα μοναδικο που χω ακουμπισει απο 2Κ ειναι το μπορντερλαντς1 , και κατι παλια σιβιλαιζεσιον. Για αυτο απλα θα πω οτι μου αρεσε ο Siren - lilith , γιατι την θεωρουσα overpower στις κινησεις , ειδικα οταν γινοταν αορατη σε εβγαζε απο πολυ μπλεξιμο . Καλα βεβαια σιγουρα θα φταινε και τα σουπερ οπλα που ειχα σηκωσει .
        For every task , there is a perfect tool

Comment

Αρχικά θα έλεγα τον Brick από το Borderlands, αλλά θυμήθηκα τις ατάκες του Axton όταν πετάει το turret οπότε... "Say hello, darling!" και "Wanna meet my girlfriend?"

Comment

Ο Jack ειναι πραγματικα πολυ καλος χαρακτηρας στο Bioshock αλλα θα προτιμήσω τον Big Daddy απο την ιδια σειρα. Αυτοι οι χαρακτηρες ειναι ακομα ποιο τραγικοι( η ιστορια τους εννοώ)
            [COLOR=DarkRed]Τα πτυχία copies κτώνται...

Comment

Jackie Estacado απο darkness epic goth guy!!!!!
              Halo Master Chief Collection

Comment

jackie Estacado τα φυδια ν`αναζωπυρωνονται και να κατασπαραζουν σωρηδον τον εναν εχθρο μετα τον αλλον

Comment

O Jordan sto NBA 2k pou emfanistike meta apo polla Xronia,kai ton mathenoun pi neoi kai oi palioi anapwloun

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
                  Xbox Gamercards

Comment

Με πολύ σκέψη... Jack Estacado... Πρωτότυπες δυνάμεις, σκοτεινός χαρακτήρας, revenge seeker...

Καλή επιτυχία σε όλους!!!
                    sigpic
                    Ειναί πολλά τα ένσημα στο gaming... :crazy::ninja::wink:

Comment

Big Daddy από Bioshock...Τρομερή φιγούρα!!!
                      sigpic
                      ΘΡΥΛΕ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΠΑΝΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΙΡΑΙΑΣ...!!!
                      Gamertag: katalanos7 gr
                      PSN ID: katalanos_7

Comment

Vito Scaletta ο κγοντφαδερ!! ο τύπος ήταν μεγάλη Mafia!!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
                        Ταχυτερη συνδεση ιντερνετ στο κοσμο?? Ιαπωνια! 2Gbps download, 1Gbps upload by NURO (and Sony)!...F*ckin ΟΤΕ...

Comment

Και εγω επιλέγω Big Daddy... Γιατι μόνο τα Bioshock σχεδόν έχω παίξει απο 2K.

Καλη επιτυχία!

You have no Rights...Just play the game.

Comment

Αγαπώ Big Daddy γιατί μου εμπνέει κτηνώδης δύναμη, αποφασιστικότητα και αυτοπεποίθηση για να τα σπάσω όλα κ πρωτίστως ότι έχω επιλογές για executions!
                            sigpic

Comment

Θα προτιμήσω τον Jackie Estacado! Είναι ο αγαπημένος μου χαρακτήρας εδώ και πολλά χρόνια, πριν ακόμα απο το παιχνίδι, με είχε συναρπάσει το κόμικ (όσοι δν το έχετε διαβάσει κάντε το)! Πάρα πολύ πρωτότυπος χαρακτήρας, σκοτεινός και πολύπλοκος, σατανικός αλλά και τραγικός διότι αυτές τις δυνάμεις του κακού δεν τις ζήτησε ποτέ, απλά τις "κληρονόμησε" και παρ'όλη την δύναμη του δεν κατάφερε να σώσει την αγαπημένη του που την σκότωσαν μπροστά στα μάτια του! Jackie Estacado-One of a kind!

Comment

Working...
                              X