Announcement

Collapse
No announcement yet.

Playstation 4 - Επίσημο Θέμα

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  •  
  • Filter
  • Time
  • Εμφάνιση
Clear All
new posts

Απάντηση: Playstation 4 - Επίσημο Θέμα

Originally posted by Grilos GR View Post
    Και το φιφα ειναι επαναλαμβανομενο εδω και 17 χρονια
    Συγκρίσεις σε ανόμοια πράγματα.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    Xbox Gamercards

Comment

Και η σειρα DMC ειναι επαναλαμβανομενη ,χωρισμενο σε μικρες περιοχες ,σκοτωνεις εχθρους ,προχωρας ,βλεπεις ενα cut scene ,τρως ενα boss και ξανα τα ιδια,το Ryse ειναι επαναλαμβανομενο επισης,ειναι κακο παιχνιδι?
      Για το full price ,εχεις δικιο και εδω οι μπαμιες το εχουν 70ε ...ελεος

Comment

Όλα τα παιχνίδια λίγο πολύ είναι επαναλμβανόμενα και λίγο πολύ όλα τα έχουμε ξαναδεί. Σπανίως πια κάτι να μας προκαλέσει μία κάποια έκπληξη. Επίσης, προσωπικά πιστεύω ότι κανένα παιχνίδι όσο καλό και να είναι, όσα βραβεία και να έχει πάρει είτε σήμερα στην Ελλάδα της κρίσης, είτε χθες στην εποχή των παχιών αγελάδων και του "ολυμπιακού ιδεώδους" της μεγάλης και νεόπλουτης Ελλάδας ΔΕΝ αξίζε/ζει 70€. Τότε, στις καλές εποχές έδινα για λίγα εκλεκτά, σαν καινούργια (και πριν καν κυκλοφορήσουν επίσημα κάποιες φορές) 50€ και πολλά ήταν. Κάνα δύο φορές το είχα μετανιώσει κιόλας γιατί δεν είχαν ανταποκριθεί στην κάψα μου. Βέβαια ο καθένας κάνει κουμάντο στο πορτοφόλι του, πλην όμως 70€ για παιχνίδι πάντα τα έβρισκα πολλά, πόσο μάλλον αυτή την περίοδο που οι μισθοί / εισοδήματα των περισσότερων έχουν απλά βουλιάξει στο 50% (άνευ φόρων, αν τους υπολογίσουμε και αυτούς πάει και πιο κάτω). Το αυτό φυσικά για τους "τυχερούς" που έχουν ακόμη δουλειά και που πληρώνονται κιόλας.

Comment

Μια χαρα τα λεει ο Nek_Food

Comment

Originally posted by Corsa OPC View Post
            Αξιζει το game παιδες? Λιγο επαλαμβανομενο γμτ δειχνει αλλα μιλανε ολοι για γραφικαρες. Με share μισοτιμης το ψηνω ευκολα!
            Eνδιαφερον!! Πως λειτουργει το share ?

Comment

πάρτε το από Καναδά. θα αργήσει λίγο παραπάνω από ότι να το αγοράζατε απο αγγλια αλλά μιλάμε για 43 ευρώ περίπου.

η dl από us account γιατί.. μπορείτε. είμαι περίπου 45% στο καλό walktrhough και έχω σαπίσει εδώ και 2 μέρες. στην αρχή φοβόμουν ότι θα ήταν μικρό αλλά τελικά αν τα κάνεις όλα (όπως τα κάνω εγώ) η διάρκεια είναι συμπαθέστατη.

για γραφικά δεν το συζητώ ειναι όντως παρα πολύ καλά. η βροχή είναι άψογη, τα particles από τις δυνάμεις του delsin μια ομορφιά και έχει ΤΡΟΜΕΡΌ χιούμορ.
              Μόνο να τον ακούς να καλεί την γραμμή ρουφιανιάς του DUP και να τον ρωτάει η τηλεφωνήτρια τη θέλει της απαντά με τις πιο τρελές ατάκες (η αγαπημένη μέχρι τώρα είναι το what are you wearing)... καιρό είχα να γελάσω με τους διαλόγους ενός παιχνιδιού.

...και μετά εχουμε και το κακό walkthrough. ήδη έχω σταμπάρει μερικούς που θα διασκεδάσω να τους καθαρίζω όταν γίνω σκουλήκι της λάσπης.

Comment

Αγοραζω εγω digital το game και δινω σε σενα το account μου. Μπαινεις με το δικο μου λογαριασμο και ενω εχω κανει de-activate την κονσολα μου κανεις εσυ με το λογαριασμο μου στη δικη σου. Μπαινεις στο store και σου εχει το game ετοιμο για κατεβασμα. Το βαζεις gia download. Κανεις de-activate και log out απο τον λογαριασμο μου. Μπαινεις παλι με τον δικο σου λογαριασμο και συνεχιζει να κατεβαζει... Απο εκει και περα παιζεις κανονικα στο account σου!
                sigpic
                Ferrari_Italia_458 3d Model / Made in Lightwave 3D

Comment

Δεν είναι πιο εύκολο να κάνεις το ps4 του primary στο account σου?

Επίσης -άσχετο- αλλά τι παίζει με τα μηνύματα? Πατάω επεξεργασία και μου σβήνει όλο το μήνυμα και το quote δεν λειτουργεί..
                  Acta Non Verba.
                  Stupidity gets on my nerves...
                  Check Out My Youtube Channel: youtube.com/flaky20121990

Comment

maintenance μπλα μπλα =( και μπηκα να παιξω λιγο bf....

Comment

Τα quote εδω δεν λειτουργουν.

#Treadless λογικα θα ειναι ναι. Απλα γραφω το πως το εκανα εγω με το παιδι που αγορασαμε μαζι το battlefield!
                      sigpic
                      Ferrari_Italia_458 3d Model / Made in Lightwave 3D

Comment

Απ ' οτι κατάλαβα πουθενά δεν λειτουργούν..και σε άλλο θεμα που απάντησα τα ιδια κανει..
                        Acta Non Verba.
                        Stupidity gets on my nerves...
                        Check Out My Youtube Channel: youtube.com/flaky20121990

Comment

Ρε παιδιά μια ερώτηση για το PSN. Ενας φίλος μου θέλει να βάλει μία 50άρα κάρτα οι οποίες έχουν εξαντληθεί στην Ελλάδα. Εχει διαθέσιμες μόνο των 200 ευρώ! Διάβασα πως αν του πάρω εγώ μία κάρτα από Γερμανία δεν θα μπορεί να την εξαργυρώσει!

Μπορεί κάποιος να το επιβεβαιώσει?

Αλλη μία ερώτηση, ξέρει κανένας αν μπορούμε να βρούμε online κατάστημα που μπορεί να έχει ελληνικές κάρτες? Κάτι σαν το δικό μας goldxbox ας πούμε!

Θενξ για την βοήθεια!

Comment

Κάτσε τι έχει ευρωπαϊκό account η Αμερικάνικο, αν εισαι σε ευρω η κάρτα 99% μπορεί δεν εχει διαφορά εκτος και αν είναι δολάρια η αγγλική .
                            Εναλλακτική υπάρχει και ο maxplay.gr που θα βάλει σε λίγο καιρό.
                            Έχει μονο 3μηνη βλέπω αυτό το καιρό.
                            Υπάρχουν 200 ευρώ κάρτα, νομίζα οτι μέχρι 50 πάει.
                            Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Comment

Τελικά βγάλαμε άκρη. Ελληνικό έχει αλλά δεν μπορείς να βάλεις κάρτα από άλλο region εντός του ευρώ. Οι κάρτες έχουν ένα σημαιάκι και δουλεύει μόνο αν είναι της Ελλάδας. Ότι νάναι δηλαδής!
                              Γενικά βιαζόταν γιατί ήθελε να προλάβει κάτι προσφορές αυτές τις ημέρες.
                              Στο τέλος έκανε δεύτερο account!

Comment

Originally posted by reaper View Post
                                Τελικά βγάλαμε άκρη. Ελληνικό έχει αλλά δεν μπορείς να βάλεις κάρτα από άλλο region εντός του ευρώ. Οι κάρτες έχουν ένα σημαιάκι και δουλεύει μόνο αν είναι της Ελλάδας. Ότι νάναι δηλαδής!
                                Γενικά βιαζόταν γιατί ήθελε να προλάβει κάτι προσφορές αυτές τις ημέρες.
                                Στο τέλος έκανε δεύτερο account!
                                Maxplay.gr έχει ελληνικες συνδρομές,αν βιάζεσαι βαλε 3μηνη.

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Comment

Previously entered content was automatically saved. Restore or Discard.
                                Auto-Saved
                                x
                                Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Remove  
                                x
                                x

Poso kani ena ke ena

Working...
                                X