Announcement

Collapse
No announcement yet.

Διαγωνισμός Tomb Raider + Επίσημο Soundtrack

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Εμφάνιση
Clear All
new posts

Διαγωνισμός Tomb Raider + Επίσημο Soundtrack

Μετά από αρκετό καιρό η Lara Croft επέστρεψε με το reboot του Tomb Raider franchise από την Crystal Dynamics. Το MyXbox.gr γιορτάζει αυτό το γεγονός προσφέροντας τη δυνατότητα σε έναν τυχερό να κερδίσει ένα αντίτυπο του Tomb Raider μαζί με το επίσημο soundtrack του τίτλου.

Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να αφήσετε ένα σχόλιο σε αυτό το θέμα (προϋπόθεση ότι έχετε επιβεβαιωμένο Gamertag).

Εάν θέλετε να διπλασιάσετε τις συμμετοχές σας δεν έχετε παρά να μας πείτε μια δική σας εκδοχή για το σενάριο κάποιου μελλοντικού Tomb Raider στο ίδιο θέμα. Οι 3 καλύτερες απαντήσεις σύμφωνα με την ομάδα μας θα πάρουν μέρος στον διαγωνισμό με διπλή συμμετοχή.

Έγκυρες θεωρούνται οι συμμετοχές που θα δηλωθούν μέχρι την Παρασκευή, 17 Μαΐου 2013 και ώρα 23:59. Ο νικητής θα προκύψει μέσω αμερόληπτης κλήρωσης. Στο διαγωνισμό, ΔΕΝ έχουν δικαίωμα συμμετοχής τα μέλη της ομάδας του MyXbox.gr, ενώ η συμμετοχή σημαίνει αυτόματη αποδοχή των όρων αποστολής σε περίπτωση που κερδίσετε.

Η διεξαγωγή του διαγωνισμού γίνεται σε συνεργασία με την CD Media.
    Δουλειά μέσα στη βδομάδα, fun το ΣΚ.

Απάντηση: Διαγωνισμός Tomb Raider + Επίσημο Soundtrack

τρομερό remake....
    για το σενάριο δεν ειμαι σε θέση να πω κατι θα επανέλθω
    yo

Comment

Καιρό είχαμε να βάλουμε κάποιον διαγωνισμό και φυσικά τον τίτλο αυτόν με την Lara τον θέλω.

Χμ... για σενάριο μου έρχονται πολλά στο μυαλό, όλα τους κλασικούρες πολυπαιγμένες είτε σε ταινίες, είτε σε παιχνίδια. Από πυραμίδες, Ατλαντίδες και τρίγωνα των Βερμούδων, μέχρι αναζήτηση της προέλευσης μας μέσω κάποιας εξωγήινης πανσπερμίας και επαφή με extra terrestrial όντα. Το 2012 και η καταστροφή του κόσμου είναι πια oblolette οπότε δεν μας κάθεται σαν σενάριο και το Πάσχα μόλις πέρασε για να σκεφθώ κάτι πιο θρησκευτικό.

Γιατί όχι λοιπόν κάτι πιο απλό και ερωτικό, που να βρίσκει την Lara σε κάποια αποστολή συλλογής αρχαίου και μυστήριου artifact, να γνωρίζει τον έρωτα της ζωής της σε έναν αντίστοιχου στυλ και κατηγορίας άνδρα κυνηγό αρχαιοτήτων/περιπέτειας - πλην όμως επειδή είμαι ολίγον αλήτης και την θέλω όλη για την πάρτη μου - αυτός να πεθαίνει όχι τόσο από όπλα, ίσως από μία μυστηριώδη ασθένεια, ίσως κάποια κατάρα (κατά κάποιον τρόπο θα μπορούσε να είναι και ευθύνη της για να υπάρξουν και οι απαραίτητες τύψεις), οπότε η Lara μέσω του artifact αφού το βρει φυσικά, να ταξιδεύει στην άλλη πλευρά για να τον συναντήσει για μια τελευταία φορά και να δεχθεί την λύτρωση μέσω της άρσης της ευθύνης κλπ Κάπου εκεί επιστρέφει στην πραγματικότητα και έχοντας μαζί της ένα δώρο που μόλις τότε το αντιλαμβάνεται, γιατί όχι να περιμένει παιδί (μια μικρή Lara) και αποφασίζει πια να αποσυρθεί επιτέλους από όλες αυτές τις περιπέτειες που δεν την γεμίζουν πια (και κάπως έτσι μπορεί να την αφήσουμε στην ησυχία της μια και καλή ή γιατί όχι να βάλουμε κάποιους κακούς σε μελλοντικό παιχνίδι να απαγάγουν το παιδί της για κάποιο κυνήγι αρχαιότητας πάλι και πάει λέγοντας... σταδιακά θα μπορούσαμε είτε να παίζουμε co-op μάνα κόρη είτε μόνο πια την κληρονόμο αφού ίσως να μπορούσαμε να "βγάζαμε" με κάποιον ακραίο τρόπο την πολυαγαπημένη Lara από την μέση).

Ορίστε σαν να σας έβγαλα και δεύτερο σενάριο... μην πω και τρίτο και βάλε...
      Καμιά εταιρεία να υπογράψουμε συμβόλαια για σενάρια μελλοντικών παιχνιδιών;

Comment

Ένα από τα καλύτερα remake παιχνιδιού μέχρι σήμερα, ομολογώ ότι σπάνια συναντάς παιχνίδια σαν το τελευταίο tomb raider!!!
        Καλή επιτυχία σε όλους!

Comment

Ενα από τα καλύτερα Tomb Raider των τελευταίων ετών! Καταπληκτική δουλειά από κάθε άποψη!!
          Καλή μας επιτυχία!

Comment

Tomb Raider, όνομα ταυτισμένο με τον αρχαιολόγο Indiana Jones. Μύθος, περιπέτεια, λίγη φαντασία, εναρμονισμένο σενάριο με κάποια αρχαία ιστορία που θα μας ταξιδέψει σε ουτοπικά τοπία, με πολλή δράση κ πάθος για ανασκαφές.
            Ο ρόλος της γυναίκας μου αρέσει, δυναμιτίζει το κλίμα, φέρνοντάς μας μία πανσπερμία σκέψεων για ανεξερεύνητες καταστάσεις. Σενάρια που μπορούμε να παραθέσουμε πολλά κ πολυδιάστατα. Επειδή είμαι λάτρης των δεινοσαύρων, θα επιθυμούσα να μας ταξίδευε στα έγκατα της γης. Νομίζω ότι από δω κ πέρα, ανοίγει το πνεύμα μας κ η φαντασία μας οργιάζει με τους αγαπημένους μας Τυραννόσαυρους να κάνουν πάρτυ.
            sigpic

Comment

Καλησπέρα, κι εγώ μέσα για συμμετοχή, από σενάριο δεν έρχεται κάτι τώρα, ίσως αργότερα να επανέλθω!

Comment

Μεσα και εγω

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
                Xbox Gamercards

Comment

Καλή τύχη παίδες, το παιχνίδι είναι αρκετά καλό και όποιος το πάρει θα το ευχαριστηθεί.

"Live your Greece in Myth"

Originally posted by MeLtingBrAinZ
                  εδώ βλέπουμε τον anesthesique διαβάζοντας τα leaks του halo 4

Comment

COunt me IN
                    Halo Master Chief Collection

Comment

Καλή Τύχη σε όλους μας παιδιά για να δουμε ποιος θα είναι ο τυχερός!!!

Comment

Καλή επιτυχία σε όλους όσους το λαχταράμε! Διαμαντάκι!

Comment

Καλή επιτυχία

Comment

Ενα διαχρονικό παιχνίδι που πραγματικά δεν το βαριέσαι ποτέ, στην κονσόλα xbox δεν είχα την ευκαιρία να παίξω ποτε τον τίτλο αλλά σε ps2 είχε πέσει κάψιμο.

Καλή επιτυχία σε όλους!!!

You have no Rights...Just play the game.

Comment

Καλη τυχη παιδια να το χαρει αυτος που θα το παρει.

Comment

Working...
                              X