Announcement

Collapse
No announcement yet.

Προβλέψεις για την Ε3 2015

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  •  
  • Filter
  • Time
  • Εμφάνιση
Clear All
new posts

Προβλέψεις για την Ε3 2015

Δεν ειδα αν υπαρχει καποιο παρομοιο ποστ και ειπα να ανοιξω ενα.
    Φυσικα με θεμα την Ε3 και τι θελουμε να δουμε φετος.
    Εγω προσωπικα θα ηθελα να δω νεα Ips για ολες τις κονσολες και οχι παλι ενα indiefest η Sportsfest .
    Περιμενω να ανακοινωσουν επιτελους το Fallout 4,ενα καλο Resident evil (δεν θα πω παλι τα ιδια ,να ειναι survival και οχι Action γιατι αυτο στο 2015 που ημαστε δεν πουλαει) Καποια ελπιδα για ενα καλο Gears of war (νεο τιτλο) ισος με αλους προταγωνιστες.
    Για νεο Silent hill ,δεν υπαρχει περιπτωση γιατι ακυρωθηκε το "silent hills" (aka P.T) ....οπωτε την βγαζουμε χειροκινητα μεχρι το 2016-17.

Θελω επισης να δω ,ισος καποιο trailer απο το νεο Tomb raider ,το πως θα ειναι(κατα 99% θα ειναι πολυ καλο,αν κρινουμε απο το προηγουμενο)

Και φυσικα....Mass effect 4 !

για το battlefront....θελω να δω καθαρο gameplay πριν το κρινω.

Σιγουρα ξεχασα καποια...μπορειτε να συμπηρωσετε την λιστα

Απάντηση: Προβλέψεις για την Ε3

Forza 6, Halo 5 Guardians gameplay, κάτι από Gears και ότι άλλο νέο προκύψει καλοδεχούμενο.

Τα indie είναι δυστυχώς τα μοναδικά παιχνίδια με φρέσκες ιδέες μιας και οι εταιρίες πάνε προς τη σίγουρη λύση και δν δοκιμάσουν κάτι νέο μιας και οι αγοραστές δεν είναι αρκετοί. Οπότε γι αυτό το χάλι φταίμε κι εμείς οι καταναλωτές που οδηγούμε τις εταιρίες προς τα εκει.

Comment

Ακούγονται φήμες πάντως για ρεμάστερ του Gears of War στο Xbox One. Δεν μπορούμε να πούμε ότι πρωτοτυπούν, αλλά η αλήθεια είναι ότι θα έχει ενδιαφέρον να δούμε πως θα φαίνεται. Μην ξεχνάμε ότι είναι και παιχνίδι του 2006.
      Κανόνες Κοινότητας MyXbox.gr
      My Xbox One X streaming @ twitch

Comment

Νέο dishonored, συνέχεια του call of cthulhu dark corners of the earth του παλιού xbox, περισσοτερο υλικό από το νέο deus ex, σίγουρα ανυπομονώ για το νέο gears!
        Ο πήχης είναι χαμηλά για όλες τις κονσόλες φετος. Ξεχωρίζω το splatoon του Wii u σαν φρέσκια ιδέα.
        Ξέχασα! Θέλω και συνέχεια του Alan wake!
        sigpic
        ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΕΚΡΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΙΩΝΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ,
        ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΩΝ ΑΡΧΑΙΩΝ ΑΙΩΝΩΝ ΑΚΟΜΗ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ!

Comment

Είναι η πρώτη φορά που η Bethesda θα έχει δικό της press conference εδώ και αρκετό καιρό στην Ε3. Αν δεν δουμε το επόμενο Fallout νομίζω θα πέσω σε κατάθλιψη.

Originally posted by ultra View Post
          Νέο dishonored, συνέχεια του call of cthulhu dark corners of the earth του παλιού xbox, περισσοτερο υλικό από το νέο deus ex, σίγουρα ανυπομονώ για το νέο gears!
          Ο πήχης είναι χαμηλά για όλες τις κονσόλες φετος. Ξεχωρίζω το splatoon του Wii u σαν φρέσκια ιδέα.
          Ξέχασα! Θέλω και συνέχεια του Alan wake!
          Ακούγεται και κάτι για Dishonored Definitive Edition πάντως..
          Last edited by TheBlackDogGr; 12 May 2015, 09:05.

Comment

Εγώ περιμένω πως και πως να δω gameplay από Battlefront. Κρατάω μικρό καλάθι πλέον γιατί έχουμε φάει πολλές πατάτες/ξενέρες στο πρόσφατο παρελθόν και με την πίεση που υπάρχει για να είναι όλα έτοιμα το Νοέμβριο φοβάμαι φιάσκο αλα BF4!
            Επίσης περιμένω να δώ τα DEUS EX και Mass Effect.
            Πιθανολογώ ότι θα υπάρξει νεο Splinter Cell! Βάση ιστορίας είναι η χρονιά της ανακοίνωσης.
            Σε γενικές γραμμές πάντως δυομιση χρόνια μετά την κυκλοφορία των νέων κονσολών ήρθε η στιγμή νομίζω να δούμε κάτι καινούριο που θα αφήσει ιστορία σε αυτή τη γενιά! Τα ξαναζεσταμένα ριμάστερ και τάδε-κείθε κολλεκτιον δεν με συγκινούν!

Α και επίσης περιμένω Rockstar. Red Dead Redemption ή γιατί όχι κανα BULLY να γελάσουμε λιγάκι!

Και τέλος για την κοινότητα του gaming θέλω να δω Half Life 3!

Comment

Alan wake 2 θέλω και γω. Αλλά σύμφωνα με ερωτηματολόγια που έχουν στείλει σε χρήστες μάλλον τείνουν σε Remaster του original Alan Wake για ΧΒΟΧ ΟΝΕ σαν preorder bonus του Quantum Break. Από το τίποτα...

Κατά τα άλλα, νέα IPs είναι ευπρόσδεκτα καθώς και συνέχειες όσων έχουν αναφερθεί πιο πάνω. RE, Dishonored, Silent Hill, Tomb Raider, Gears,

Comment

Εγώ πιστεύω πως θα ασχοληθούν κυρίως με trailer του επανασχεδιασμένου gears of war όπως σωστά είπε ο Ανδρέας . Για marketistikous λόγους θα βάλουν σίγουρα tomb raider που είναι και εxclusive και ίσως πάρουμε μια γεύση από direct 12 πάνω στα οποία θα στηρίζεται το fora 6 . Οι αμερικανοί ψοφάνε για τέτοια !!!

Comment

Alan Wake 2 και νέο Silent Hill θα ήθελα να δω και εγώ.
                  Όσο για το GoW, αν και ήταν η αφορμή να αγοράσω xbox, πριν 7-8 χρόνια, θα προτιμούσα να το δω σε.. ταινία. Όχι ότι δεν θα έπαιζα εάν έβγαινε κάτι καινούργιο..
                  Απο εκεί και πέρα, είμαι φαν σε ότι έχει σχέση με zombies, οπότε κάτι νέο και φρέσκο δε θα με χάλαγε καθόλου. Θα ήθελα και ένα reveal στο επερχόμενο CoD της Treyarch, πάνω στο zombies mode και μόνο.

Comment

Απάντηση: Προβλέψεις για την Ε3 2015

Επιβεβαιωμένα παιχνίδια για την Ε3.

Spoiler

Comment

Επιβεβαιωμενα απο ποιον? γιατι αυτη ειναι dream list ;p

Comment

Την πέτυχα και εγώ στο νετ αυτή την λίστα.
                        Υποτίθεται πως όποιο game έχει αστεράκι είναι φήμη...
                        Υπομονή.

Comment

Εχω μια παρατήρηση.
                          Τα 11 απο τα 54 είναι καινούριοι τίτλοι ενώ όλα τα υπόλοιπα είναι είτε remake είτε remaster είτε νέο επισόδειο σε μία σειρά! Από αυτά τα 11 κάποια δεν είναι κάτι μοναδικό (πχ. το Battleborn είναι ένα Borderlands style moba ).

Δεν σημαίνει ότι αυτό είναι κακό αλλά εχω προσωπικά βαρεθεί τη μασημένη τροφή! Ελπίζω τουλάχιστον παιχνίδια όπως το Battlefront, Mass Effect, ή Borderlands να μην καταλλήξουν CoD!

Επίσης περιμένουμε και άλλες εταιρείες όπως Rockstar!!!

Η λίστα πάντως έχει μέσα διαμάντια και πιστεύω θα είναι σίγουρα καλύτερη χρονιά από πέρισυ!!

Comment

Battlefield 5, ελπιζοντας οτι θα ειναι αληθινο shooter οπως ηταν το 3.

Comment

Amen to that.

Comment

Previously entered content was automatically saved. Restore or Discard.
                              Auto-Saved
                              x
                              Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Remove  
                              x
                              x

Poso kani ena ke ena

Working...
                              X