Announcement

Collapse
No announcement yet.

PGR3 - Race against the clock

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Εμφάνιση
Clear All
new posts

Απάντηση: PGR3 - Race against the clock

ε ρε κατι παιχταραδες που μαζευτικανε!!
    μιλαμε γκανιασα να γυρναω γυρω-γυρω το big apple και προς το παρον κατω απο 38:05 δεν κατεβαινει!!!!

επισης αξιζει να δειτε το video του νο.2 στο leaderboard A class αυτης της πιστας..
    οσο κολοφαρδος ειναι ο νο.1 με τη γκελα, τοσο φοβερο πιλοτι ειναι ο νο.2

για να μην πηξουμε, (ειμαι και καποιας ηλικιας) λεω απο δω και μπρος το καθε challenge του forum να κραταει καμια βδομαδα, και ο εχων τον καλυτερο χρονο να προτεινει την επομενη πιστα/κατηγορια.
    τι λετε?
    αν συμφωνειτε, τοτε πχ ο nio ο βρωμογκαζος προτεινει επομενη πιστα/κατηγορια σιγα-σιγα
    ΓΙΕΕΕΠ!! PUT THE BOX DOWN SLOWLY ΜΩΡΗ!!

Comment

μας πάτησε ο Nio

εγώ πλέον,δεν ξανατρέχω την Apple
      πρέπει να'χω δοκιμάσει 200-300 γύρους (χωρίς υπερβολή)
      κάτω από 39,60 δεν πάω με τπτ.
      τα νεύρα μου............

καλύτερο το βλέπω να κρατά το challenge μια εβδομάδα πάντως
      να δουμε και καμμιά άλλη πίστα...
      sigpic

Comment

Δεν ξέρω αν είναι στην εκπνοή αλλά χτές γυρνώντας το βράδυ έγραψα ένα ωραιότατο 37.67........
        Να ζήσουν τα τουρμπίδια!!!!

/

www.106sportclub.gr / www.trackday-special.gr

Comment

37.65 χωρίς σχόλια!!
          GCP Nio Gr the most.......>>>>

>>>......wanted in XBOX-LIVE!

Comment

NEXT CHALLENGE:

Nurburgring Test Track!

Comment

A..autos pou exi ton 1o xrono sto Ring-Behemoth einai o Fenardo Alonso me to onoma Devils Reject..otan mu to pe kapios apo to live nomisa pos mu ekana plaka alla to diastaurosa kai se sinenteuksi tou idiou tou alonso o opios dilose oti kamia fora pezi live sto PGR3..
              I AM KING PYROS

Comment

link?

Comment

Se periodiko to diavasa...nomizo sto teleuteo F1 to eixe se ena mikro ar8ro kai to anefere

A..kai parepiptontos ,pisteuo pos 8a itane dikeo h ka8e pista na epilegete meta apo poll h na tin epilegi autos pou kerdise tin proigoumeni.
                  Sorry alla mas rotisate an 8eloume auti pou eipes p3tran?
                  Na valo kai ego meta tin Westminster Tour pou tin ksero ap'ekso
                  I AM KING PYROS

Comment

Η πίστα δεν μπήκε από τον p3tran αλλά από εμένα παίζαμε LIVE μαζί και με τον ntzt106 και είπαμε αυτήν!! go go go go go go gog ogogo ggo ogogogooo ......

Comment

homoR εγω ειμαι φανταικος οπαδος του fairplay.
                      ο Νιο μιλησε μονος του..

Comment

Μάγκες μιας και βλέπω αρκετούς Έλληνες που ασχολούνται με το PGR3 έχω την εξείς ιδέα!!!!!!!!!!!!

Greek Tournament στο PGR3!!!!!!!!!!!!!!!!

1)Το παιχνίδη έχει 4 πόλεις +Νυρεμβέργη . Θα τρέχουμε 2 πίστες ανά πόλη και τελευταίος αγώνας θα είναι στη Νυρεμβέργη πχ.Η διαδρομή θα αλλάζει κάθε 5 μέρες.

2)Θα παίρνουμε βαθμολογίες πχ , 1ος 8 βαθμούς , 2ος 6 βαθμούς , 3ος 4 βαθμούς , 4ος 2 βαθμούς και 5ος 1 βαθμό.

3)Η διαδρομή θα προτείνεται από το νικήτη της προηγούμενης ή κατόπιν συνενόησης μέσο Live ,forum.

4)Δλδ θα έχουμε 8 αγώνες στης 4 πόλεις ( 2 αγώνες ανά πόλη ) και τελικό σε Νυρεμβέργη.

5)Σε περίπτωση ίσου χρόνου!!!σε κάποια διαδρομή τα άτομα με τον ίδιο χρόνο θα τρέχουνε στη πίστα head to head!

Πίστευω θα έχει πιο πολύ ενδιαφέρον αν ξεκινήσουμε ένα οργάνωμενο σχετικά πρωταθλήμα στο PGR!΄όχι απαραίτητα σαν αυτό που πρότεινα εγώ , αν έχει κανείς κάποια καλύτερη ιδέα ακόμα πιο καλά!!!!!!!!!!

Εγώ απλώς εκφέρω την άποψη μου και περιμένω απαντήσεις ιδέες έτσι ώστε να ξεκινήσουμε κάτι καλό!!!!!!!!!!!
                        http://blogaroume.blogspot.com/

Comment

simfono
                          I AM KING PYROS

Comment

Κατάρχην το Nurburgring test track δυστυχώς μόνο στα αμάξια μπορούμε να το επιλέξουμε απ'ότι είδα χτές. Οπότε ποιο Nurburgring εννοούμε για το challenge;;;;

Εγώ είμαι μέσα για τουρνουά PGR3, αλλά επειδή δεν παίζω και μκάθε μέρα να ορίσουμε ικανό χρόνο για κάθε πίστα. Ενδιαφέρον θα ήταν να διαλέγαμε και διαφορετικά αμάξια, δηλ. όχι μόνο class A. Επίσης καλό είναι να κανονίσουμε μιά συγκεκριμενη ώρα και μέρα να βρεθούμε live και να παίξουμε όλοι μαζί.

Γενικά είμαι μέσα σε ότι αποφασιστει αρκεί να καεί και μπόλικο λάστιχο!!!
                            Να ζήσουν τα τουρμπίδια!!!!

/

www.106sportclub.gr / www.trackday-special.gr

Comment

Originally posted by ntz

Ενδιαφέρον θα ήταν να διαλέγαμε και διαφορετικά αμάξια, δηλ. όχι μόνο class A. Επίσης καλό είναι να κανονίσουμε μιά συγκεκριμενη ώρα και μέρα να βρεθούμε live και να παίξουμε όλοι μαζί.

Γενικά είμαι μέσα σε ότι αποφασιστει αρκεί να καεί και μπόλικο λάστιχο!!!
                              Όντως θα ήταν πολύ ενδιαφέρον να τρέχουμε με διαφορετικά αμάξια και όχι συνέχεια με Α'.
                              http://blogaroume.blogspot.com/

Comment

ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΦΥΣΙΚΑ!!! Προτείνετε πόσο χρόνο θέλετε να κοντράρουμε την πίστα... Εγώ λέω 2 εβδομάδες είναι καλά!! όχι όμως 5 μέρες είναι λίγο ε;;; ΑΑ και κάτι για τους κανονισμούς ο πρώτος προτείνει 2 πίστες μία class car !! οι παίχτες αποφασίζουν ποια πίστα μεσω ψήφου η πίστα με τις περισσότερες ψήφους παίζετε!! για να μετέχουν ενεργά όλοι... και φυσικά να μην μπορεί ο 1ος να μας πηγαίνει από πίστα σε πίστες που έχει ειδη καλό χρόνο!! Τι λέτε?? Για καλύτερο game... πρέπει να βοηθήσουμε όλοι!!

Comment

Working...
                                X