Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέο τουρνουά PES5- Δηλώστε συμμετοχή

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Εμφάνιση
Clear All
new posts

Απάντηση: Νέο τουρνουά PES5- Δηλώστε συμμετοχή

Τωρα τι θα γινει που παιρνω και εγω ΙΝΤΕΡ?
    "Madness?...THIS IS SPARTA!!!!!!" LINK

Comment

Υπάρχουν επίσης δύο Milan. Είπαμε, όταν παίξεις με τον cmi300 θα πάρεις την Milan όταν κάνεις create match και αυτός αναγκαστικά θα πάρει μια άλλη ομάδα σε αυτό μόνο το παιχνίδι και στον β γύρο θα γίνει το αντίστροφο, αυτός create match kai Milan και εσύ αναγκαστικά μια άλλη ομάδα.

ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕ!
      Mάθετε επιτέλους να χάνετε! Εγώ ξέρω και δε χρειάζεται να μου το θυμίζετε

Comment

Durex_Gr ARSENAL-Drwho_gr JUVENTUS 2-1

Μαντέψτε ποιός είναι και στο νέο τουρνουα στην κορυφή! Το αρνί (Henry) καθάρισε και πάλι κάνοντας το 2-1 στο 30κάτι με τριπλίτσες!
        Είχε προηγηθεί ο doctor στο 3' με ωραίο 1-2 και εκτελεστη del piero σε μια αντεπίθεση στο 5' λεπτό και η απάντηση αμέσως μετα με σουτάκι bergamp εκτός περιοχής(σπάνια μου κάθονται!).
        Σφιχτή πίσω η Juventus, θα φάτε καλά απ' τον doctor! κατάφερα να τον περιορίσω επιθετικά, λίγο πριν σουτάρει ο Campell ήταν εκεί(Σουτ, συνολικά 9-1, εντός εστίας 4-1, 100% ευστοχία ο μπαγάσας, αλλά ομολογουμένως γκολάρα). Προτιμώ να χάσετε από τον doctor, καθώς τον έβαλα από κάτω στη βαθμολογία τουλάχιστον προσωρινά, όποτε δε δίνω συμβουλές πως να τον αντιμετωπίσετε. Για όσους με νικήσουνε θα έχω εκτενη ανάλυση!

Comment

Λοιπον......επειδη ο durex αποτελει τον μονο αξιολογο αντιπαλο ( ΜΕΓΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ) και η νικη δεν ηταν τιποτα περισσοτερο απο φενακι ( "αρνι" το απολυτο "ψεμα" του PES5 ) προτεινω μεσω του Forum να δηλωσουμε καποιες ημερομηνιες-ωρες του τουρνουα ετσι ωστε να μη χανομαστε στο live ( αν ειναι εφικτο) αιντε γιατι το one month free trial τελειωνει και δε θα τ΄αντεξω με ηττα στο ξεκινημα ...... it has just started...!
          .....never in the right order.....

Comment

αυτο παιζει στο 360 σε 720p?
            εχει lag καθολου στο live?
            που μπορω να το βρω φτηνα, γιατι ο predator αποκλειεται να ξαναπαιξει ποτε fifa μετα απο αυτα που επαθε! (εξι-ενα οε οε οε )
            ΓΙΕΕΕΠ!! PUT THE BOX DOWN SLOWLY ΜΩΡΗ!!

Comment

(ULYSSES73) INTER 1 - (SOTIRIS THRILOS) REAL 2.

MHN ME RWTATE PWS KAI GIATI. HTAN TOSO AGXWTIKH H NIKH POU KSEXASA POIOS EVALE TA GOAL KAI PWS PHGE TO MATS. ELPIZW O ULYSSES73 NA 8UMATE. PANTWS META KSANAPAIKSAME ENA EKOMA KERDISA PALI 2-1 ALLA TO GOAL POU EVALE O ANDRIANO ME VOL-PLANE EKSW APO THN MEGALH PERIOXH HTAN GIA HAILIGHT.
              GENIKA HTAN ENA DUSKOLO KAI AMFIROPO MATSAKI.

Comment

Σωτήρη, στο πρώτο ματς (το επίσημο) το γκολ της Ίντερ το έβαλε ο Adriano (ποιος άλλος;) και της Ρεάλ ο... Ραούλ (και τα δύο νομίζω).Να δούμε τώρα τι θα γίνει στη ρεβάνς στο γήπεδό σου.Πάντως το γκολ που έβαλε ο Adriano στο δεύτερο ματσάκι (το ανεπίσημο) πρέπει να είναι το καλύτερο που έχω βάλει ποτέ όσο καιρό παίζω Pro Evo.Συγχαρητήρια για τη νίκη, και ελπίζω να τα πούμε σύντομα (άμα μπούμε την επόμενη φορά μαζί στο live, κάνε ματς και στείλε μου πρόσκληση).Αλήθεια, με άκουγες που σου μιλούσα ή μήπως είχε κάποιο πρόβλημα το μικρόφωνό μου;Εγώ πάντως δεν σε άκουγα.

Comment

Η Arsenal παρελαύνει, ο Henry ντριπλάρει και σκοράρει κατα βούληση, o Bergkamp παίρνει rebound και το στέλνει άπιαστο στη γωνία απ' το κέντρο(που λέει ο λόγος). Και έτσι έχουμε άλλα δύο αποτελέσματα:
                  Durex_gr ARSENAL-Ulysses73 INTER 2-1
                  Ulysses73 INTER Durex_gr ARSENAL 1-3
                  Ε όχι και να έχεις συγκάτοικο στην κορυφή τη Real M!
                  Επίσης είδα και τα παιχνίδια του Οδυσσέα με τον αδερφό ΄μου 0-0 και 0-1, λεπτομέρειες θα ποστάρει ο Οδυσσέας
                  Ετσι μια πρόχειρη βαθμολογία(GOTMIAN Η ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ADMINISTRATOR ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΕ EXCEL, ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΟΡΩΣΗ!):

Gamertag Ομάδα----Αγώνες Βαθμοί Ν-Ι-Η Γκολ
                  1.durex_gr ARSENAL -------3 --9 --3-0-0 --7-3
                  2.Ulysses73 INTER ---------4 --4 --1-1-3 --4-7
                  2.sotiris_thrilos REAL -------1 --3 --1-0-0 --2-1
                  4.durex_gr MILAN---------- 2 --1 --0-1-1 --0-1
                  5.drwho_gr JUVENTUS------ 1 --0-- 0-0-1 --1-2
                  Last edited by Durex GR; 2 February 2006, 21:09.

Comment

Dilwnw ki egw 2 symmetoxes: takisdoc1-JUVENTUS kai takisdoc2-INTER

Comment

Όσον αφορά τα παιχνίδια με τον αδελφό του Durex, όπως διαφαίνεται κι από το σκορ (0-0 και 1-0), ήταν εξαιρετικά αμφίρροπα.Το μοναδικό γκολ μπήκε από το συνήθη ύποπτο Adriano χωρίς να είναι κάτι ιδιαίτερο, μάλλον τυχερό θα το χαρακτήριζα.Μία διόρθωση μόνο: έχω 5 αγώνες και όχι 4 όπως γράφει στο πινακάκι (βέβαια μετά, στις νίκες-ισοπαλίες-ήττες τα έχει βάλει σωστά ο durex, δηλαδή 1-1-3).Καλή συνέχεια σε όλους

Comment

loipon nea apo to metopo.....

1. Real (sotiris thrilos) 1 - Man Blue (georgios1981) 1
                        5 Raoul 10 Cole

Pali kala pou den exasa. Oi dikoi mou vre8hkan ena karo fores se 8esh volhs kai varagan mpekatses. Toulaxiston 8a fame to vradu. Kai eftuxws pou o Casilias eswse kai 2-3 tet a tet. George se perimenw na me kaleseis gia th revans.

2. Juve (Drwho gr) 0 - Real (sotiris thrilos) 3
                        21 Raoul
                        55 Ronaldo
                        60 Robinio
                        Sxetika efkola alla tromara mou pou nomiza oti efkola 8a htan kai sthn revans

3. Real (sotiris thrilos) 3 - Juve (Drwho gr) 2
                        11 Ronaldo
                        43 Raoul
                        67 Nedved
                        69 Raoul
                        73 Del Piero

H sfagh tou dramalh. Polu sunarpastiko kai amfiropo matsaki. Eilikrina meta to prwto game perimena oti 8a kerdiza efkola alla o drwho eixe allh apopsh. to eksalepto 67 me 73 evrexe goal kai sto telos pali kala pou to krathsa.

Suxaritiria se olous kai kalh sunexeia

Comment

xorao na bo k ego?bale me sto epomeno toulaxiston

Comment

Μερικά ακόμη αποτελέσματα: με τον Drwho έφερα 0-0 στο πρώτο (χωρίς κάτι αξιόλογο ο αγώνας) και έχασα 2-1 στο δεύτερο (ο drwho είχε ευκαιρίες και για πολλά ακόμη γκολ!!!).Επίσης είχα δύο νίκες με το Georgios 1981, και τα δύο ματς με το ίδιο σκορ δηλ. 2-0.Στα ματσάκια αυτά είχα πληρώσει από πριν τον ...κόρακα και μου σφύριξε από ένα πέναλτι σε κάθε ματς.Μάλιστα το πρώτο ήταν πολύ σκληρό.Ο αντίπαλος... φύσηξε τον παίκτη μου κι αυτός έπεσε κάτω σφαδάζοντας.Ένα ακόμη άξιο λόγου γεγονός ήταν ότι έβαλα γκολ από φάουλ με το Veron (ένα από τα ελάχιστα που έχω βάλει με φάουλ).Πάντως η Man Blue(Manchester City) του Γιώργου, έχει ένα μικρό μειονέκτημα απέναντι στα... μεγαθήρια που διαλέξαμε οι υπόλοιποι, για να είμαστε δίκαιοι.
                            Τέλος, να ζητήσω συγγνώμη από το Σωτήρη που μου έστειλε πρόσκληση να παίξουμε τον επαναληπτικό μας, αλλά εκείνη τη στιγμή είχα ξεκινήσει τους αγώνες για το τουρνουά μας με τον drwho και μετά όταν μου ξαναέστειλε, με τον Georgios1981 .Ελπίζω αύριο να καταφέρουμε να παίξουμε

Comment

drwhoJUVENTUS-durex grMilan 0-2
                              Ela na anebainoune ta aderfia! Apo theatis χόρτασα μπάλα! Η Μίλαν κένταγε, και δεν του το' χα του brother, για μες τους πολυ τελευταίους τον υπολόγιζα!
                              Κακά την κεφαλιά, γιλαρντίνο το τετ α τετ και ένα θεαματικότατο δοκαράκι από σεβτσενκο τα αξιολογότερα.

Comment

durex kai gw mesa...
                                Gamertag:Nikolakis19
                                Omada:Barcelona

Comment

Working...
                                X