Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέο τουρνουά PES5- Δηλώστε συμμετοχή

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Εμφάνιση
Clear All
new posts

Απάντηση: Νέο τουρνουά PES5- Δηλώστε συμμετοχή

Ela kai oi alloi symmetexontes na xypnisoyn!Opote o mini pinakas βαθμολογίας :
    -------------------Βαθμοί--Αγώνες--Ν-Ι-Η----Γκολ
    1.sotiris_thrilos REAL-----10------4---3-1-0-----9-4
    2.durex_gr ARSENAL------9-------3---3-0-0-----7-3
    3.Ulysses73 INTER--------5-------9---3-2-4-----9-9
    4.durex_gr MILAN---------4-------3---1-1-1-----2-1
    5.drwho_grJUVENTUS-----4-------6----1-1-4----5-11
    6.georgios1981MAN CITY--1------3----0-1-2-----1-5

Για όποιο λάθος ξυπνήστε εμένα!
    Mάθετε επιτέλους να χάνετε! Εγώ ξέρω και δε χρειάζεται να μου το θυμίζετε

Comment

parte ki alla tessera matsakia (ouf kourastika shmera polu treksimo)

Real (sotiris thrilos) 1 - Milan (durex2) 1
      85 Ronaldo (penalti)* ----- 45 Gilardino

*H paraga doulepse gia allh mia fora

H gademia se afto to mats phge sunefo. toses efkairies pou exasa mono opoios to eide 8a to pistepse. kai sto telos eipa efxaristw gia thn isopalia.

Milan (durex2) 2 - Real (sotiris thrilos) 2
      5 Gillardino---------10 Ronaldo
      54 Sevtsenko-------39 Beckam

To akrivws anti8eto. To aderfi exane to ena goal pisw apo to allo kai sto telos eipe kai ena efxaristw pou phre to x. Ti katalaves re spuro? anti na paroume apo treis va8mous (opws htan to dikaiwtero) meiname kai oi duo me 2. thn allh fora na to kanonisoume na paei avava. ok?

Real (sotiris thrillos) 1 - Chelsea (koukiaspernw) 1
      37 Raoul------------------54 Drogba

Kalo kai amfiropo matsaki. Mas plhgwse omws to vazelaki.

Chelsea (koukiaspernw) 3 - Real (sotiris thrilos) 3
      31 Salgado (aftogoal)-------2 Beckam
      70 Cole---------------------47 Ronaldo
      84 Drogba------------------76 Raoul

Isws to kalutero pou exw paiksei. Oi amunes htan "ti kaneis giannh...Koukia spernw" To goal tou beckam ola ta lefta. Adeiase me diadoxikes koftes triples olh thn Chelsea apo to kentro mexri thn amuna. Aftos o mavros o araphs o tam tam tam pantws mas thn ekane thn zhmia pali. kai kokinh karta me xrewse kai isofarise sto telos.
      Ma apo vazelo na thn pa8w. den 8a mporesw na koimh8w pali.

Ody mhn xaliese pou den ekanes accept. to katalava oti epezes. 8a kanonisoume opote ksanavre8oume.

Paw gia upno. polu a8lh8ika kai shmera.

Comment

ama uparxi tipota ellethero balte kai mena

ONOMA: XRISTOS 29
        OMADA: BARCA

Comment

Παλι στον Οδυσσέα είχα κάνει λάθος, και με τα νέα αποτελέσματα είναι:
          Ομάδα Χρήστης ΑγώνεςΒαθμοίΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΓκολ υπέρΓκολ κατά
          Realsotiris_thrilos8143501510InterUlysses7391132499Arsenaldurex_gr3930073Milandurex_gr5613154Juventusdrwho_gr64114511Chelseakoukiasperno2202044
          Manchester_city
          georgios19813101215

Έτσι βγαίνει το excel, administrators καμμια λύση;

όσοι ρωτάτε για τις συμμετοχές σας, απλά παίξτε τα παιχνίδια που σας αντιστοιχούν(2με καθένα), ποστάρετε τα αποτελέσματα και θα μπείτε μέσα στη βαθμολογία!Δεν υπάρχει καμμια προθεσμία συμμετοχών, απλά αυτοί που θα μπουν να'χουν σκοπό να παίξουν τα 20 δεκάλεπτα που τους αντιστοιχούν για να τελειώσει κάποια στιγμή το πρωτάθλημα(1-2 βδομάδες απο τώρα).
          Last edited by Durex GR; 3 February 2006, 10:19.

Comment

ginetai να μπω με Γιουβεντους ?

Comment

Λοιπον.....εχουμε και λεμε:
              sotiris thrilos (3 - 0) drwho gr (Tραγικη η αμυνα της yuve)
              drwho gr (2 - 3) sotiris thrilos (Για ενα ακομη ματς "χωνι" στην αμυνα)

ulysses (0 - 0) drwho gr (Δικαιη η ισοπαλια)
              drwho gr (2 -1) ulysses (Αγχωτικη νικη με γκολ του ulysses στο 88')

georgios1981 (0 - 1) drwho gr (Πιο δικαιη η ισοπαλια)
              drwho gr (4 - 0) georgios1981 (Καθαρο σκορ....2 γκολ σε καθε ημιχρονο)

durex2 (2 - 0) drwho gr (Για μια ακομη φορα, η παραγκα που ακουει στο ονομα durex χτυπησε :-) η προσπαθεια της yuve δεν ηταν αρκετη....looking forward for a rematch)
              .....never in the right order.....

Comment

Να μπείτε λέμε όσοι θέλετε αρκεί να έχετε σκοπό σε1-2 βδομάδες από τώρα να παίξετε τα περίπου 20 παιχνίδια που σας αντιστοιχούν,δεν υπάρχει πρόβλημα και να πάρετε ομάδα που'χει πάρει κι άλλος.Όσοι δεν παίξουν ματς απλά δεν μπαίνουν στη βαθμολογία κι ας έχουν δηλώσει συμμετοχή, όταν παίξουν το πρώτο τους ματς θα μπουν.

Comment

O κωλόφαρδος ο αδερφός μου μού κοψε τουλάχιστον δύο βαθμούς, ωραία μάτς, στο 3-3 είχε 3 στα 3 στην επίθεση και 3 αυτογκόλ, ενώ στο 0-0 τον ξελάσπωσε ο Dida, τα δοκάρια του και η βροχή! Δεν τα στήναμε να πάρουμε ο καθένας από 3 βαθμούς!
                  durex_gr(Arsenal)-durex7(Milan)0-0
                  Durex_gr(Milan)-durex7(Arsenal)3-3

Comment

to prwto apotelesma apo tin iatriki anametrisi (ulysses73-takisdoc) einai edw:INTER(ulysses73)-JUVENTUS(takisdoc1) 0-2.O ulysses73 itan fanera agxwmenos apo tis fimes kai ksekinise nwthra efnidiazomenos apo golara tou trezeguet sto 28'.Meta issoropise kai anoixtike alla o Mutu me kefalia ystera apo ektelesi corner sfragise ti niki sto 73'.Twra dieksagetai i anametrisi INTER-JUVENTUS(takisdoc2) opu sta mesa tou 2ou half einai 0-2.Perissotera apotelesmata se allo thread

Comment

takisdoc2 edo!(Yiannis gia na xerete me pion exete na kanete...!)....teliose to proto mats mou me ton ulysses73. INTER(ulysses73)-YUVENTUS(yiannis-takisdoc2) 0-3...epireasmenos apo tin proti tou itta o ulysses apo ton takisdoc den prolave na katalavei ti egine kai sto 35' itan 0-3....ta ipolipa itan synoptikes diadikaseies...pantos i alitheia einai oti den ton pige kai to mats giati ekane kales fasoules...i epomeni enimerosi se ligo pou dieksagontai oi epanaliptikoi....a... ta goal gia tin juve trezegue kai del piero (2)...

Comment

Περιμένω το ανανεωμένο...

ΥΓ: Ξέρω ότι η λύση της εικόνας δεν είναι ότι πιο ... επιστημονικό, αλλά δουλεύει, οπότε
                        Δουλειά μέσα στη βδομάδα, fun το ΣΚ.

Comment

Prwton mia anakoinwsi:o takisdoc2(INTER) o yiannis diladi tha symmetasxei sto prwtathlima kai autos me juve.Nomizw oti den tha yparxei provlima mias pou den exei paiksei agwna me tin inter pou eixe dialleksei arxika.Sta agwnistika twra o ulysses73(INTER) antekse mesa sto kauto delle alpi kai apespase isopalia apo ton takisdoc1(JUVENTUS) me ypodeigmatiki amyna kai eukairies na parei kai to paixnidi.O traumatismos tou megalexandrou(del piero) sto a' half itan katalytikos kai aposyntonise oli tin omada tou torino.O antikatastatis tou ibrahimovic itan apogoiteutikos kai sfragise tin kaki tou emfanisi me 2 xamena tet-a-tet.ti krima...

Comment

yiannis edo(takisdoc2)...to 2o pexnidi me ton ilysses73 einai YUVENTUS(Takisdoc2)-INTER(ilysses73) 5-2.....O Odysseas meta tin isopalia pou apespase apo ton taki mpike sto pexnidi me iperopsia kai to plirose poly akriva!ta goal gia yuve pou eixe 23 telikes prospatheies....trezegue(2),del piero,mutu(2) kai tria dokaria gia trezegue...gia tin inter thuram(owngoal),adriano....who is next?

Comment

ki allo apotelesma:takisdoc1(JUVE)-sotiristhrilos(REAL) 2-0.O trezeguet kai o del piero ekanan to kathikon tous kai i juve epestrepse stis nikes alla na zitisw sorry sto sotiri pou den me akouge oute emena alla oute kai to voice msg, gia na tou pw oti eimaste 2 takisdoc kai prepei na paiksei dis me juve entos kai dis ektos.Elpizw na min egine pareksigisi kai na katalavei oti to 2o game pou paizei einai me allon antipalo.Sorry file mou,miscommunication...

Comment

yiannis edo.....teliosan kai ta alla 3 pexnidia mas me ton sotiristhrillos....ta apotelesmata einai.....
                                YUVENTUS(takisdoc1-takis)-REAL(sotiristhrilos) 1-1 trezeguet,ronaldo

REAL(sotiristhrilos)-YUVENTUS(takisdoc2-yiannis) 0-0
                                YUVENTUS(takisdoc2-yiannis)-REAL(sotiristhrilos) 2-2 nedved,trezeguet,ronaldo (2)

ola ta mats itan sinarpastika....idika to teleyteo opou o sotiris proigithike 2-0 isofaristike sto teleyteo 15' itan pexnidara......ax ayto to sout tou delpiero sto 93!!!!tha ginotan oliki anatropi!!!!

p.s. o sotiris den mporouse na mas akousei eno emeis ton akougame opote psilomperdeytike dikaiologimena me ta invite kai me oti epekse 4 mats seri me juventus....akougame oti den katalavene...telos panton...sotiri tora pou diavazeis mathe oti epekses enalaks ta mats prota me ton taki kai meta me ton yianni (takisdoc2)...otan paro kai ego diki mou konsola den tha exoume tetia provlimata!!!!!!!

Comment

Working...
                                X