Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέο τουρνουά PES5- Δηλώστε συμμετοχή

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Εμφάνιση
Clear All
new posts

Απάντηση: Νέο τουρνουά PES5- Δηλώστε συμμετοχή

Άντε άλλα 3 γκολάκια από Henryκαι ένα απ'τον αδερφό toure!

durex_gr Arsenal- koukiasperno 2-2 Henry τα δυο πρώτα στο πρώτο ημίχρονο, duff kai lampard τα της ισοφάρισης στο β ημίχρονο.
    koukiasperno Chelsea-durex_gr Arsenal 0-2 Henry και τα δυο ο Henry, ένα σε κάθε ημίχρονο, το δεύτερο απευθείας φάουλ στο 90φεύγα.

Έχω 21 points σε 9 ματς, Σωτήρη μετους 23 σε 14 αγώνες, πόσους αγώνες λες να θέλω να σε περάσω;Έρχομαι κορυφή λέμε...
    Mάθετε επιτέλους να χάνετε! Εγώ ξέρω και δε χρειάζεται να μου το θυμίζετε

Comment

Παιδιά, να προσθέσω άλλες δύο ήττες στο ενεργητικό μου...Έπαιξα με τον Nikolakis19 και έχασα 3-0 και 2-1.Ο άσημος παίκτης, ονόματι Ronaldinio καθάρισε τα ματσάκια, είτε με εκτελέσεις φάουλ, είτε με σουτ, είτε με ό,τι άλλο ήθελε.Με βλέπω να τερματίζω τελευταίος.Κερδίζω όμως εμπειρία στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις

Comment

sas exw alla tria apotelesmatakia alla kai ena parapono apo ton nikolakis19

Nikolaki ti grammh exeis? Otan ekanes hosting esu pali kala pou egrafe to skor kai evlepa poso einai. Tetoio lag mono kana duo fores otan epeza me kanenan kseno mou etuxe. Kai ante sto prwto matsaki htan kai sto prwto hmhxrono kai as pw oti den katalaves. Sto deftero den eixes katalavei oti kati den paei kala otan kaneis hosting? Oxi tipota allo alla sto 4-2 egw stamathsa na paizw kai allaza pases sthn amuna gia na to katalaveis kai esu to hava sou. prospa8ouses na valeis goal. Ektos an nomizeis oti sto prwto hmixrono pou exanes epeza egw kai sto deftero to anipsaki mou (6 etwn) opote htan fusiologiko na mhn mporei na allaksei pasa. Anyway, den ta lew afta epeidh exasa alla ta lew wste thn epomenh fora otan kapoios katalavei oti den paei kala kati na to sevete kai ligaki.
        Sorry an egina kourastikos alla spastika polu me afto pou egine. Ta eipa kai kse8umana. Nikolaki xwris parekshghsh osa egrapsa den einai epi proswpikou. Katalavenw oti panw sthn gav-a tou matsakiou mporei kai na parashr8hkes alla thn ekana laxeio. ....Twra pou eipa laxeio poios ari8mos klhrv8hke sto laiko?

Pame sta matsakia

Barca(nikolakis19) 3 - Real(sotiris thrilos) 0
        5 giuli
        12 eto
        18 Ronaldinio

Ola ta goal sto prwto hmixrono (giati arage?) kai efkairies gia alla tosa pali sto prwto hmixrono (sumptwsh).....A, kai mia sto deftero

Real(sotiris thrilos) 2 - Barca(sotiris thrilos) 4
        -----------------------13 xavi
        30 Robinio
        32 Ronaldo
        -------------------Telos Prwtou Hmixronou-----------
        -----------------------54 Ronaldinio
        -----------------------57 Ronaldinio
        -----------------------74 Eto
        Gia tis efkeries tou defterou hmixronou kalutera na mhn pw. Exase kamia 6-7 monos tou o eto kai o ronaldinio (omada enos hmixronou h barca)

SORRY GIA TO STYLAKI ALLA TWRA KSESPAW

Parepiptwntos o Nikolakis einai polu kalos paikths asxeta me to lag. Polu pi8ano na kanw klarino kai upo normal sun8hkes alla shmera thn pswnisa.

Real (sotiris thrilos) 0 - Arsenal (durex gr) 0

Kalo matsaki (xwris lag) arketes efkairies ekaterw8en alla nikh episimi apenanti ston durex den vlepw na kanw.

SORRY kai pali gia ta nevra.

Comment

sotiris thrilos 1000 signwmi alla den katalava oti ypirxe lag!genika kai ta 2 paixnidia mou fanikan kapws eukola(xwris na thelw na se ypotimisw!)kai mou ekane entypwsi giati ap oti proseksa eisai division 2 kai egw amateur,kai den to perimena.theleis mipws na ksanapaiksoume alla 2 paixnidia kai na isxysoun ayta ta apotelesmata??egw pantws den exw provlima...kai pali signwmi gia to lag alla eilikrina den katalava tpt.aaa ksexasa na sou pw oti exw wanadoo sta 1.1Mbps...isws na ftaiei to oti eimai UK??den kserw...
          Last edited by Nikolakis19; 4 February 2006, 22:51.

Comment

Η αλήθεια είναι ότι από όσα ματς έχω παίξει το περισσότερο lag το είχα κι εγώ με το Νικολάκη.Βέβαια όχι σε σημείο να μην παίζεται το ματς, αλλά συγκριτικά με τα άλλα παιδιά, μαζί του υπήρχε πιο πολύ.
            Νίκο, από ποια περιοχή μπαίνεις?

Comment

apo UK kai sygkekrimena apo ouallia.diorthwste me an kanw lathos,alla an exei kapoios lag den tha eprepe na exw kai gw??(sorry an einai vlakeia ayto pou rwtaw alla eilikrina den kserw,giati exw kanei syndesi sto live edw kai molis 1 vdomada!).2-3 fores pantws pou exw paiksei me allous(autoi ekanan host)eixa ki egw lag,kai malista tin prwti fora ekana quit kai to exasa sta xartia xwris na to kserw...paidia kai pali sygnwmi,alla den kserw ti ftaiei!

Comment

Originally posted by Ody
                Παιδιά, να προσθέσω άλλες δύο ήττες στο ενεργητικό μου...Έπαιξα με τον Nikolakis19 και έχασα 3-0 και 2-1.Ο άσημος παίκτης, ονόματι Ronaldinio καθάρισε τα ματσάκια, είτε με εκτελέσεις φάουλ, είτε με σουτ, είτε με ό,τι άλλο ήθελε.Με βλέπω να τερματίζω τελευταίος.Κερδίζω όμως εμπειρία στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις
                Μη φοβασαι τη πρωτια του τελευταιου δε προκειται να σε αφησω τοσο ευκολα να τη παρεις

Comment

Θα γίνει σφαγή για την πολυπόθητη τελευταία θέση

Comment

Ta lag αλλάζουν ανά ημίχρονο. Παιδιά κι εγώ με το κραχ της fοrthnet στο καλό το ημίχρονο προσπαθώ να βγάλω τα σπασμένα του laggaρισμένου.και το κουφό είναι ότι στα speedtest είναι πολλές ψηλότερο το upload από το download, πράγμα που εγώ το ερμηνεύω ότι βοηθάει στο να μην έχει lag ο άλλος στο ημίχρονό μου.Χαλαρά, για πλάκα παίζουμε! Επίσης το θέμα lag είναι πολύ σκιώδες, αρκετές φορές μου χει τύχει lag me πολύ μεγάλες γραμμες του εξωτερικού και πρόσφατα δοκίμασα με 384 Άνω πατήσια (εγώ έχω 1 mbit Γαλάτσι) και σερνότανε ακόμα χειρότερα! Ας ελπίσουμε ότι στο επόμενο pro θα το φτιάξουν! Εδώ fifa έπαιζα χωρις lag με Αμερική!

Comment

Originally posted by Ody
                      Θα γίνει σφαγή για την πολυπόθητη τελευταία θέση
                      Ναι γιατί δεν παίζω εγώ. Κάτσε να έπαιζα, να σου έλεγα μετά.
                      Κατευθείαν μόνιμος εκεί θα ήμουν.
                      Δουλειά μέσα στη βδομάδα, fun το ΣΚ.

Comment

Άλλα δύο αποτελεσματάκια μου με φέρανε προσωρινά τουλαχιστον στην κορυφή- έχω παίξει και μια ντουζίνα παιχνίδια, ας παίξουν κι οι άλλοι και θα δούμε τι ψάρια πιάσαμε-:

Santa_mel Real - durex_grArsenal 1-2
                        γκολάρα ραούλ στο 20', δυνατή προβολή από κόρνερ πάνψ από το καφάλι του αμυντικού που πήδηξε στο πρώτο δοκάρι. Πέναλτι δωράκι στα γύρω γύρω όλοι του Ανρί στο 75 και στην αμέσως επόμενη φάση σέντρα Μπέρκαμπ εκτέλεση Τουρέ γίνεται το 1-2Ούτε κατάλαβε ο santa πως του το πήρα μέσα από τα χέρια του το ματσάκι

leo_messi Chelsea-durex_gr Arsenal 0-3
                        Η πρώτη καθαρή τριάρα που ρίχνω στο πρωτάθλημα(3-0), αν και δεν αντικατοπτρίζει την εικόνα του ματς. Το πρώτο γκόλ ο Τουρε με δυνατό σουτ μέσα από την περιοχη. Λόμπα κρέμασμα φανταστικό γκόλ του Ανρί από το ύψος της μεγάλης περιοχής το δεύτερο, πεναλτάκι το τρίτο και πάλι από τον Henry που έχει πάρει προ πολλού το χρυσό παπούτσι σπίτι του!

Comment

Όπως σας είχα υποσχεθεί, ανανεώθηκε και η προηγούμενη εικόνα
                          Και πρέπει να ομολογήσω ότι ήταν εξαιρετικά δύσκολη δουλειά...

Καλή συνέχεια παιδιά, περιμένω νεότερα.
                          Δουλειά μέσα στη βδομάδα, fun το ΣΚ.

Comment

Δημήτρη σούχω στείλει και την updated τα μεσάνυχτα sto mail, αυτή είναι μια αρκετά παλιά εικόνα της βαθμολογίας. Ελπίζω τώρα που βρήκες τον τρόπο να την χωρέσεις να μήν είναι μεγάλος κόπος! Όποτε ευκολύνεσαι postάρησε και την καινούργια να με καμαρώσω πρώτο! Πάντως ωραία δε φαίνεται παιδιά;

Comment

gia xara se olous. Nikolaki sorry gia to paralhrhma x8es apla hmoun zoxadiasmenos me to lag. den ti8ete 8ema gia na ksanapaiksiume ta matsakia. Eksallou to eipa kai sthn perigrafh twn agwnwn oti to katexeis to topi kai polu pi8ano na ksanaxasw kai me kalh gramh xwris lag. Fusika kai 8a ksanapaiksoume kai se anepisima kai se allo tournoua......prepei na parw to aima mou pisw.....(mhn ginw kseftila mono kai meta den exw prosopo na kukloforhsw). Kalh sunexeia se olous

Are durex pws mou glitwses sto prwto matsaki.....

Comment

Ακομα 2 αποτελεσματα απο εμενα και τον giorgio1981

giorgios1981(manchester city)1-koukiasperno(chelsea)3

koukiasperno(chelsea)2-giorgio1981(manchester city)1

Δεν θα μπω σε λεπτομερειες των ματς γιατι πραγματικα με την ομαδα που επελεξε ο Γιωργος αδικειται και σε καμια περιπτωση δεν ανταποκρινεται στη δυναμικη του.Για του λογου το αληθες μολις παιξαμε φιλικο και πηρε την Μιλαν τα δεδομενα αλλαξαν εντελως.
                                Το μονο που θα ηθελα να πω ειναι οτι το επιπεδο ειναι απιστευτα υψηλο και οταν δεν υπαρχει το ενοχλητικο lag πραγματικα χαιρεσαι να παιζεις μπαλιτσα

Comment

Working...
                                X