Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέο τουρνουά PES5- Δηλώστε συμμετοχή

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Εμφάνιση
Clear All
new posts

Απάντηση: Νέο τουρνουά PES5- Δηλώστε συμμετοχή

A re Santa mel fagw8hkes gia mia nikh. ante thn ekanes. kalh arxh

Real (sotiris thrilos) 1 - Arsenal (Santa mel) 2
    45 Ronaldo--------------46 Van Persie
    -------------------------57 Lunjberg

Real......kai nekrous anastenei.

Real (Santa mel) 1 - Inter (sotiris thrilos) 2
    33 Raoul--------------39 Adriano
    ----------------------75 Stankovij

H omadara mou gia to epomeno prwta8lhma (Inter) petaei
    To goal gonatia tou stankovitj ola ta lefta. Espasan ta nevra tou Santa otan mphke. Sorry santa ginonte afta.

Comment

DIAVASTE TO EPOMENO MUNHMA. EINAI POLU SHMANTIKO

Comment

ARSENAL(DUREX GR) 1 - REAL (SOTIRIS THRILOS) 2
        32 TOURE------------------------47 RONALDO
        ---------------------------------90+ RONALDO

Meta apo afto mporw na kremasw ta papoutsia mou. oloklhrw8hka ws paixtouras. Kai afto to matsaki alla kai ta alla pou paiksame meta me ton durex ta goustara para polu. To ti egine sto 90+ mporeite na to fantasthte.... xeiristhria ston aera, pota katw, patatakia skorpia...xamos. Sorry durex o nomos tou Ronaldo. Sto epomeno prwta8lhma 8a milaei o Adriano (phres mia gefsh meta). Pantws polu poro8hka me ta matsakia pou dwsame meta. Panta tetoia.

Comment

Πάει και το αήττητο τις εδρας;Με άδοξο τρόπο βέβαια,με τη λήξη του παιχνιδιού... γκρρρ. Με έίχε πείσει και ο σωτήρης όταν προηγήθηκα δεν θα το βάλω, δεν θα το βάλω, είναι όλοι μπροστά οι επιθετικοι ντεφορμέ (γκρι), έχασε κάποιες ευκαιρίες στο α', στο β' τους γύρισα πίσω και το φαγα με τη σέντρα της έναρξης και ακριβώς πριν τη σέντρα της λήξης! Τι να κάνεις , για μας τα ντόρτια και οι διπλές και για άλλους οι εξάρες!
          Ξαναστέλνω την ανανεωμένη βαθμολογία, πατήστε κλικ να την καμαρώσετε!
          Attached Files
          Mάθετε επιτέλους να χάνετε! Εγώ ξέρω και δε χρειάζεται να μου το θυμίζετε

Comment

Λοιπον.....μακελειο και σφαγη μαζι!!!
            Ας με συγχωρισουν οι συνδιαγωνιζομενοι καθως το one month free gold membership τελειωσε και αναμενω την καρτουλα .....Θα τα πουμε ομως σηντομα!
            Αληθεια ειναι ασφαλες να χρησιμοποιεισω την πιστωτικη στο live για να ανανεωσω την membership?
            .....never in the right order.....

Comment

Originally posted by doctor
              Αληθεια ειναι ασφαλες να χρησιμοποιεισω την πιστωτικη στο live για να ανανεωσω την membership?
              Απόλυτα. (Χωρίς τίποτα άλλο...)
              Δουλειά μέσα στη βδομάδα, fun το ΣΚ.

Comment

sorry ρε gotmian αλλα πως εισαι τοσο σιγουρος?
                Ποσο ασφαλες μπορει να ειναι μια συναλλαγη σε ενα συστημα Live?
                Γνωριζω οτι η microsoft εχει θεσει υψηλα standards σ'αυτο το θεμα αλλα ....?

Comment

Originally posted by doctor
                  sorry ρε gotmian αλλα πως εισαι τοσο σιγουρος?
                  Ποσο ασφαλες μπορει να ειναι μια συναλλαγη σε ενα συστημα Live?
                  Γνωριζω οτι η microsoft εχει θεσει υψηλα standards σ'αυτο το θεμα αλλα ....?
                  ...αλλά είναι απόλυτα ασφαλές. και βγαίνουμε εκτός θέματος. Αν είναι πάρε μια κάρτα prepaid...
                  Δουλειά μέσα στη βδομάδα, fun το ΣΚ.

Comment

durex_gr Arsenal- cmi300 Milan 2-5
                    Τελικά το Χάιμπουρι δεν είναι έδρα, είναι κέντρο διερχομένων!Το 3-0 από το 20' με σεβτσενκο να δίνει ρέστα αλλά και αποτελεσματικότητα βάζελου 3 γκολ στα 3 σουτ στο πρώτο ημίχρονο.το πάλεψα να πάει μέχρι 2-3 και εκεί που το πίστεψα ήρθαν δυο γκολάκια του Χρήστου να μου κλείσουν το σπίτι στο 80-85!

cmi300 Μilan- durex_gr Arsenal 0-1
                    Στο 90 το πήρα το ματσάκι,μόνο εμένα θα μου κλέβουνε τα αποτελέσματα στο τέλος; Van persie ο νέος ήρωας, είχα και δοκαράκι εκτέλεση φάουλ στο καπάκι.

Ως συνήθως τα ματς που παίζουμε με το χρήστο είναι ματσάρες. Τώρα τα αποτελέσματα, τρέχα γύρευε, θέμα μέρας των παικτών , των χειριστών και κρίνονται στη λεπτομέρεια. Τείνω να πιστέψω ότι το pes5έχει παράγοντα ψυχολογία ως μετρήσιμη μεταβλητή και δεν είναι μόνο η ψυχολογία του χρήστη που παίζει καλύτερα όταν προηγείται και χειρότερα όταν βρίσκεται πίσω στο σκορ!

Συγκάτοικε της κορυφής Σωτήρη, άλλος ένας υποψήφιος να μας περάσει!

Comment

Ανανεωμενη συνδεση και συνεχιζουμε...
                      xristos 29 (0 - 2) drwho gr (Νικη με 2 γκολ στο 2ο ημιχρονο)

drwho gr (3 - 1) xristos 29 (Πολυ πιο δυσκολα απο οτι δειχνει το σκορ, με τον cris να εχει 2 δοκαρια στο 1-0. Del piero το τελειωτικο χτυπημα)

Comment

Από ότι παρατήρησα, έχω λάθη στον πίνακα στον υπολογισμό των γκολ του Ulysses73 και του takisdoc1,δεν βγαινουν σύνολο γκολ = εντος έδρας +εκτός έδρας γκολ. Μπορεί να μού χουν ξεφύγει και βαθμοί. Αν μπορείτε , όταν ποστάρετε οποιοσδήποτε τα αποτελέσματά του ας βοηθήσει ποστάροντας και τα προσωπικά του συνολικά στατιστικά για τον πίνακα βαθμολογίας, μου είναι λίγο δύσκολο να ανατρέχω στα 74 περίπου παιχνίδια που έχουν διεξαχθεί και να μετράω γκολ για να βρώ το λάθος!

Comment

Παιδιά, όσον αφορά εμένα, έχω τα εξής στατιστικά:
                          ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 1 νίκη, 2 ισοπαλίες, 6 ήττες , 5 υπέρ - 17 κατά γκολ
                          ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 2 νίκες, 2 ισοπαλίες, 5 ήττες , 9 υπέρ - 13 κατά γκολ
                          ΣΥΝΟΛΟ 3 νίκες, 4 ισοπαλίες, 11 ήττες , 14 υπέρ -30 κατά γκολ

Δηλάδή εκτός έδρας τα πηγαίνω λίγο καλύτερα χάλια.
                          Πάντως οι βαθμοί μου στον πίνακα είναι σωστά υπολογισμένοι (13).Χάθηκε να γίνει κανένα λαθάκι (προς τα πάνω!)

Comment

ta pexnidia takisdoc kai takisdoc2 me drwho gr kai nikolakis19:

takisdoc2 (juventus) - drwho gr (inter) : 0-0
                            odiniri isopalia sti maxi gia tin korifi!!!as opsete o m....as o trezeguet pou den vazei goal oute me aitisi ton nomou 105!!!!apistefti xameni eykairia sto 93 tou galou...den xanotan me tipota...kai na itan i proti...!!!kali amina apo drwho gr!!!

takisdoc (juventus) - drwho gr (inter) : 3-0
                            ibraimovic 39,42, del piero 83

o takisdoc epelekse na afisei sto pagko ton xasogoli galo kai o ibraimovic ton dikaiose apolita!me katholiki yperoxi aneto 3-0

drwho gr (juventus) - takisdoc2 (real) :0-3
                            zidane 31,44,89

apla den pezei sti real o trezeguet!!!!

drwho gr (juventus) - takisdoc (chelsea) :0-1
                            gudjohnsen 28

to kalitero pexnidi apo ta 4....synarpastikes faseis kai apo tis dyo pleyres...polles xamenes eykairies!

takisdoc2 (juventus) - nikolakis19 (barcelona) :3-1
                            zambrotta28,jio(own)34,trezegue78 - ronaldihno75(pen)

kalo matsaki me arketo lag vevea...mpike sto pexnidi i barca sto 75 alla stin amesos epomeni fasi teliose to mats o....TREZEGUET!!!panta to elega oti einai pextoura!!!

nikolakis19(barcelona) - takisdoc (juventus) : 3-0
                            eto28,zebina(own)64,ronaldinho78

poly lag vre paidi mou....polles xamenes eykairies gia juve poly megali eustoxia gia barca kai irthe kai autogoal tackling....ti na poume tora....

o nikolakis19 pantos den akouse oti eprepe na peksei alla dyo pexnidia kai profanos den xerei oti iparxei takisdoc1 kai 2 opote mporei na dei edo me pion epekse kai na ton xanavroume na peksoume ta alla dyo giati vgike offline meta to dyetero pexnidi...exei ena entos me takisdoc2 kai ena ektos me takisdoc1.....

Comment

H PRWTH NIKH EINAI EPITELOUS GEGONOS!!PANTA TETOIA MOU!!!FTOU MOU!! P.S. TAKISDOC META TO 70 GIATI EGEIRE TO GIPEDOTELOS PANTON THA ARKESTW STIN ISOPALIA!!!!XAXAXAXAXA

Comment

alla dyo matsakia me nikolakis19:

nikolakis19 (barcelona) - takisdoc (juventus) :
                                nedved14,trezeguet45 - eto34.apontos tou del piero o nedved anelave tin

ektelesi foul apo 35 m(!) kai me mia tromeri fwtovolida egrapse to 1-0.I apantisi irthe apo ton gnwsto ypopto (eto) pou ky----ei oles tis mpales kai tis vanei mesa alla o trezeGAY evale mia apo tis 6 klassikes eukairies tou(ti karkinos!).Genika anwterotita Juve alla i psyxi stin koulouri me tromeri kefalia syrriza out apo ton panta epikindyno eto.tromeros stis antepitheseis o nikolakis19 by the way,symvouli gia osous paizoun epithetika,prosoxi alliws tha tin patisoun poly asxima-kali wra takisdoc1 sto prwto match.a,kai xwris lag,ti xara!

takisdoc2 (juventus) - nikolakis19 (barcelona) :2-1
                                trezeguet23,nedved90+ - eto12

allo ena kalo matsaki...kalos o nikolakis19...iroiki amyna kai orgia brosta stous efnidiasmous me ronaldinho giuly kai eto...eytixos litrothika apo ton nedved sto 90fevga...next time tha eisai pio tyxeros nick...

Comment

Working...
                                X