Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέο τουρνουά PES5- Δηλώστε συμμετοχή

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Εμφάνιση
Clear All
new posts

Απάντηση: Νέο τουρνουά PES5- Δηλώστε συμμετοχή

ksexasame na grapsoume to score parapano!!!
    nikolakis19-takisdoc1: 1-2
    sorry!

Comment

Νεότερα Αποτελέσματα...

Δουλειά μέσα στη βδομάδα, fun το ΣΚ.

Comment

LOIPON O SANTA DEN TA PIGE SIMERA ASXIMA

SANTA MEL 3 - GEORGIOS1981 0
        GEORGIOS 1981 0 - SANTA MEL 0

NIKOLAKIS 0 - SANTA MEL 0
        SANTA MEL 1 - NIKOLAKIS 0

Comment

loipon....eginan kai ta dika mas matsakia...takisdoc vs takisdoc2:

takisdoc (juventus) - takisdoc2 (inter) : 2-0
          ibraimovic17,mutu40

fovero mats...san kai ayta pou mou pernei tosa xronia....proti epithesi sto 17 goal...deyteri sto 40 gioma-corner stin alli pleyra tis perioxis me 3 amyntikous....2-0...synoptikes diadikasies...!kata ta alla apo to 1o mexri to 90 o adriano na xanei tet-a-tet...7 synolika enas me ena me ton buffon...0 goal...sti katigoria trezeguet kai aytos!krima...se kamia periptosi den aksiza tin proti mou itta me tetio tropo!toulaxiston paradexthike tin anoterotita tis inter sto mats...!spanio pragma

takisdoc2 (juventus) - takisdoc (inter) :2-0
          trezeguet53,76

apla ayti tin fora mpikan ta goal apo tin aforiti piesi...i alitheia einai oti an den mou edine tin mpala o amyntikos tou mono mes ti perioxi pali 0 tha eixa...me fovera neyra apo tin disatokia mou...meta anixtike kai tha mporouse na faei kai alla...

ayta....paei to aittito...sniffff

ennoeite pos kaneis apo esas den tha pistepsei oti ta matsakia pextikan kanonikotata kai pos na sas pisoume alloste.?...alla ayto to aitito den ithela na to xaso me tipota...alitheia!!!!alla opoios den xerei tin xronia contra mas pou ta barca-real, manutd-liverpool, kai bocca-river einai filika mprosta tis den mporei na katalavei!!!!pantos an ton pisete na xanaginoun ta matsakia me martires ego (takisdoc2) mesa!!!xexexe...den glitonei defteri fora!!!!!

Comment

merika apotelesmatakia akoma:
            georgios1981(Man Blue) 0-2 Nikolakis19(Barcelona)
            Nikolakis19(Barcelona) 3-0 georgios1981(Man Blue)
            poly kalos o giorgos,adikeitai ap tin epilogi omadas.dyskolo paixnidi to prwto sto City of Manchester Stadium,0-0 mexri to 70'.alla mas kselaspwse pali autos o ronaldinhos.deutero paixnidi,mpikan 2 golakia sto prwto 20lepto kai apo kei kai pera nomizw itan typiki diadikasia,an kai to palepse o giwrgos sto 2o,itan idi arga.vasika an epaize ap tin arxi opws epaikse sto 2o imixrono tou 2ou paixnidiou tha eixame diaforetiko mats.

leo messi(Chelsea) 1-0 Nikolakis19(Barcelona)
            asximi emfanisi apo pleuras barca,fanike kourasmeni,an kai eixe katoxi den katafere na aksiopoihsei tis eukairies pou tis dwthikan me apotelesma na timwrithei...tha pame gia tin revans simera sto Camp Nou...

aa kai perimenw akoma durex gr(1 paixnidi),durex gr(2),koukiasperno,xristos 29,cmi300 kai drwho gr gia na oloklirwsw tin sezon...
            Last edited by Nikolakis19; 7 February 2006, 17:20.

Comment

ta matsakia mas me durex gr1:

takisdoc1 (juventus) - durex gr1 (arsenal) : 0-1
              reyes 65

takisdoc2 (juventus) - durex gr1 (arsenal) :3-1
              trezeguet 35,45,46 - reyes 25

durex gr1 (arsenal) - takisdoc1 (juventus) :

i paraga tou durex ksanaxtypise!!!!! sto 0-1 pesan ta fota gia agnostous logous kai to mats diakopike!!!!!anamenoume tin epistrofi tou!!!!

Comment

APOTHEOSI TOU FAIR PLAY!!!!

O durex gr1 epestrepse.... to mats xanarxise apo tin arxi kai para tin katheti gnomi to takisdoc1 to mats na xanaarxisei kanonika san na min egine pote o durex gr me tin sentra evale own goal kai to paxnidi ousiastika xekinise me 0-1!!!!oti kai na poume einai ligo gia to ithos tou durex!kai kaloume episima san PAE takisdoc1 oles tis PAE na parete piso oti kakaintrexi sxolia peri paragkas exete pei gia ton diorganoti tou tournament!!!! TA APOTELESMATA PERNANE SE DEYTERI MOIRA:

durex gr1 (arsenal) - takisdoc1 (juventus) : 0-2
                lehman(own) 1, trezeguet65

durex gr1 (arsenal) - takisdoc2 (juventus) : 0-0

Comment

Thanks re magkes, σας είπα έκανα ότι θα ήθελα να μου κάνουν, τίποτα παραπάνω! Εγώ να πω με τη σειρά μου ότι στα 4 αυτά ματσάκια είχα 4 δοκάρια, χάσατε και σεις κάτι κλασικές(αυτή στο 0-0 που ο γιάννης πέρασε σε τετ α τετ τον τερματοφύλακά μου σε πλάγια θέση, ψιλογλίστρησε και την έστειλε στην εξωτερική πλευρά των διχτύων αποκορύφωση), γενικά ματσάρες!
                  Μετά και από αυτά τα αποτελέσματα νομίζω πρέπει να γίνει η στέψη του πρωταθλητή takisdoc2 που με λιγότερους αγώνες είναι πρώτος και αυξάνει όσο πάει τη διαφορά! Μόνη μας ελπίδα ο Imrasnake(μπες ρε, μόνο εσύ μπορείς να τον κοντράρεις, δεν παίζεται λεμε!), άντε μήπως κάνει καμμιά έκπληξη κι ο cmi300 που έχει παίξει τα λιγότερα παιχνίδια και έχει θεωρητικά τις περισσότερες ελπίδες να τον φτάσει!
                  Πάντως παρατηρώ πως όλοι οι παίκτες ανεβαίνουν όσο αυξάνει η εμπειρία τους, πιστεύω ότι στο επόμενο τουρνουα θα γίνει μεγαλύτερη σφαγή και οι πρωτοπόροι θα μαζέψουν λιγότερους βαθμούς(για μένα είμαι βέβαιος)!
                  Mάθετε επιτέλους να χάνετε! Εγώ ξέρω και δε χρειάζεται να μου το θυμίζετε

Comment

Άλλο ένα αποτέλεσμα : Ulysses73 (Inter) - Xristos29 (Barca): 2-0
                    Tα γκολ Stancovic και Adriano με κεφαλιές.Το πρώτο κεφαλιά ψαράκι (γυριστή) μετά από απόκρουση του τερματοφύλακα σε βολίδα του Adriano και το δεύτερο κεφαλιά από κόρνερ (όχι κάτι το ιδιαίτερο).
                    Ο Χρήστος δεν είχε μικρόφωνο και δεν ξέρω αν με άκουγε, αλλά δεν παίξαμε αμέσως τον επαναληπτικό στην έδρα του γιατί πρέπει να πάω να πάρω τη γυναίκα μου από τη δουλειά.Αν είναι μέσα το βράδυ αργότερα, θα τα πούμε στο ...Camp Nou

Comment

Άλλο ένα ματσακι με τον Henry να καθαρίζει στο 60'-70', μέσα σε ένα δυνατό σκληροτράχηλο ματσάκι !
                      durex_gr Arsenal- nikolakis19 Barcelona 1-0
                      O Νικολάκης είναι ένας από τους πολλούς που βελτιώθηκαν στη διαδρομή του πρωταθλήματος, εύχομαι καλή συνέχεια(το συμφέρον μου κοιτάω, να κοστίσει κάνα βαθμό στους υπόλοιπους πρωτοπόρους!)
                      Στέλνω και την τελευταία βαθμολογία που με βρίσκει τυπικά πρώτο(συγκινηθείτε!) με έναν βαθμό πάνω από τον takisdoc2 αλλά και 5(!) αγώνες περισσότερους... Θα την ανακοινώσει ο gotmian
                      Mάθετε επιτέλους να χάνετε! Εγώ ξέρω και δε χρειάζεται να μου το θυμίζετε

Comment

γκρρρρ... σημερα πηγα στο [email protected]
                        δεν ειχε pro evo 5, μονο pro evo 4 γκρρρρ
                        ΓΙΕΕΕΠ!! PUT THE BOX DOWN SLOWLY ΜΩΡΗ!!

Comment

Εγω προσπαθησα σημερα να παιξω και με τον nikolaki19 αλλα και με τον XRHSTO29 αλλα με προδωσε η γραμμη μου που σημερα πραγματικα σερνοτανε.Μαλλον ειναι η σειρα της Χαλκιδας για την "αξιολατρευτη'' μας Forthnet.Γιαυτο θα ηθελα απο τα παιδια να με συγχωρησουν και ελπιζω καποια στιγμη να παιξουμε τα ματσακια που μας μενουν

Comment

ta matsakia mas me leo messi:

takisdoc1 (juventus) - leo messi (chelsea) : 3-5
                            del piero (2), nedved - lampard 3,cole,crespo

pandesia goal...ligo atyxia me xamenes eykairies kai dokaraki gia takisdoc kai 2 kasnaferika penalntakia sto leo mesi egiran tin plastiga stin chelsea...show lampard!

takisdoc2 (juventus) - leo messi (chelsea) : 2-1
                            trezeguet 3,del piero 45 - lampard 14

niki-titlos!!!eksasfalisa kata megalo pososto nomizo to protathlima...mirasmeno mats me polles kai kales eykairies...

leo messi (chelsea) - takisdoc1 (juventus) : 1-0
                            cole 24

sto idio motivo me to proto mats....takisdoc na xanei eykairies kai leo messi me apistefti orimotita na krataei to apotelesma...sto telos pou anixtike i juve tha mporouse na isofarisei alla tha mporouse na dextei kialllo goalaki!!alla dyo dokaria gia juve...

leo messi (chelsea) - takisdoc2 (juventus) : 2-1
                            cole 26,35, del piero 70

xalarosa meta tin kata megalo pososto eksasfalisi tou titlou kai prin to katalavo exana 2-0...sto deytero imixsrono treli piesi alla mono eykairies....ena goalaki den eftase!bravo leo messi!i 2ri mou itta!!!axios!!!perimeno na xanapeksoume...

o leo messi itan o kaliteros pou antiometopisame se ayto to protathlima...poly kali amyna kai apotelesmatiokos stin epithesi....exei kai to avantaz pou pezei me kontini kamera ta entos kai mperdevese telios...ante kai s'anotera sto epomeno!

Comment

Δουλειά μέσα στη βδομάδα, fun το ΣΚ.

Comment

pedia ta ksanaleme sto pro se kanena mina logika otan 8a anevaso ti sindesi giati me ta lags de palevete....ade kalo pexnidi!!

Comment

Working...
                                X