Announcement

Collapse
No announcement yet.

Splinter Cell 4:Double Agent video!

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Εμφάνιση
Clear All
new posts

Απάντηση: Splinter Cell 4ouble Agent video!

Το ξέρω το έχω δει το post σου στο gamelife.
    All I know is that life is a droll and conflict hastens blood!

Comment

Nεο βιντεο απο το Splinter Cell Double Agent,ειναι το ιδιο σχεδον με το προηγουμενο απλως εχει λιγο πιο πολυ action...

Kατεβαστε το απο εδω.

Mεγεθος 14ΜΒ,διαρκεια 1:36

Comment

Καλά ότι η συζήτηση περί του θέματος πάει να ξεφύγει δεν χρειάζεται να το επισημάνω....................

Δεν μπορώ να καταλάβω φίλε Κώστα για ποιο λόγο είσαι τόσο αρνητικός με το ΧΒΟΧ360??όποιο post σου και να διαβάσω χαρακτηρίζεται άνετα ως εξείς :

Επιθετικό και αρνητικό προς το ΧΒΟΧ360 και την Microsoft.

Σου έχει κάνει κανένα κακό ο Bill?

Σε τελική αφού δεν σου αρέσει γιατί δεν το παρατάς και μας τα πρήζεις συνέχεια χωρίς λόγο??Κερδίζεις τίποτα ποστάρωντας όλοι την ώρα αρνητικά??

Αν όντως έχεις κάτι να κερδίσεις ειλικρινά συγνώμη!(δεν το ξέρα.....)

Υ.Γ : Δεν έχω κάτι πρωσοπικό μαζί σου και δεν σε ξέρω αλλά πραγματικά η στάση σου και τα post σου αρχίζουν να με εκνευρίζουν.

Ας περάσουμε τώρα και στο νέο Trailler του Splinter Cell : Double Agent.

Δεν ξέρω πόσοι από εσάς το έχετε προσέξει αλλά το trailler αποτελείται και από FMV και από in-game graphics.To αποτέλεσμα απλά εντυπωσιακό!!!!!!

Επιτέλους ένα τίτλος splinter cell που δείχνη να ακολουθάει τα χνάρια του MGS όσο αφορά το σενάριο!!!

Ίντριγκες , προδωσίες , μια γυναίκα στη μέση (ερωμένη?σύζηγος?), κάποιαν παρακολουθάνε !(την ερωμένη?τη κόρη?) κάποια σκωτόνεται!!!!Ελπίζω πολύ στο τέταρτο μέρος της σειράς!!!!!Μιας και τα Splinter Cell αντικειμενικά είναι τα καλύτερα - ρεαλιστικότερα stealth games ever!!!το σενάριο τους έλειπε!αυτό το δέσιμο του παίκτη με το χαρακτήρα.....(κάτι που ο Mr Hideo Kojima πετυχένει πάντα αριστουργηματικά στα MGS!)άντε να δούμε πως θα το στώσουνε στο Splinter cell!
        http://blogaroume.blogspot.com/

Comment

Originally posted by costa69
          Σοβαρα?ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ?!Γι' αυτο δηλαδη αγορασαμε ''next gen'' κονσολα?Για να μη βλεπουμε διαφορα απο τις παλιες?Δηλαδη μονο εγω σε αυτο το forum ενοχλουμαι που βλεπω τα ραφια να γεμιζουν απο ports PS2/X-Box/PC παιχνιδιων?Σε αλλο post διαβαζω αναλογο ενθουσιασμο που το Burnout Revenge θα κυκλοφορησει και στο 360...Hμαρτον!
          Ναι είμαι αρκετά ενθουσιασμένος που θα βγει στο 360 όχι επειδή δε θα είναι port ή ότι άλλο, αλλά επειδή (πρακτικά) δεν έχω Xbox...
          Για ποιο λόγο να μην είμαι ενθουσιασμένος δηλαδή, αφού δεν το είχα πάρει για το Xbox?

Το Double Agent δείχνει πολύ καλό... Αλλά ρε παιδιά... Σεπτέμβριο...?? Too much.
          Δουλειά μέσα στη βδομάδα, fun το ΣΚ.

Comment

Originally posted by Gotmian
            Ναι είμαι αρκετά ενθουσιασμένος που θα βγει στο 360 όχι επειδή δε θα είναι port ή ότι άλλο, αλλά επειδή (πρακτικά) δεν έχω Xbox...
            Για ποιο λόγο να μην είμαι ενθουσιασμένος δηλαδή, αφού δεν το είχα πάρει για το Xbox?

Το Double Agent δείχνει πολύ καλό... Αλλά ρε παιδιά... Σεπτέμβριο...?? Too much.

οντως τον Σεπτεμβριο.....

Comment

Μερικες φωτογραφιες....

Comment

tha bgei gia oles tois consoles? popo ta gfx mou fenonte pragmatika athlia

Comment

Τα συγκεκριμενα ειναι απο το ΧΒΟΧ..
                  Και ναι,θα ειναι multiplatform..
                  "Madness?...THIS IS SPARTA!!!!!!" LINK

Comment

auth einai h blakia me ta multiplatform games bgenei se ola kai den xrisimopioune to 100% ths consolas alla koitane na to bgaloune oso pio grigora mporoune gia pantou

ONLY ON XBOX 360 PLZ

Comment

Η έκδοση του παιχνιδιού για το 360 έχει αναληφθεί από άλλο studio (όχι το ίδιο που παράγει τις εκδόσεις για τις current generation consoles). Οπότε λογικά τα γραφικά θα είναι αντάξια της κονσόλας.

Comment

Ολοφρεσκες φωτογραφιες...

"Sam Fisher is underwater, below a frozen-over lake. While swimming, he notices an enemy atop the ice. He moves in close, pulls out his knife, uses it to break through the ice above, grabs the enemy, and pulls him into the water, drowning him in the process, all in one continuous animation. At its core, that's Splinter Cell Double Agent."

Kαι ενα preview του τι μας περιμενει:
                        http://www.1up.com/do/previewPage?pa...=0&cId=3150298

Παλι χαμος θα γινει μεχρι να βγει απο οτι φαινεται,θα εχουμε και το Gears of War τοτε...

Comment

I proteleytaia einai i pio omorgi photo pou exo dei mexri tora gia next-gen consoles (pragmatiki photo etsi?? )

Comment

Το καλυτερο σε αυτη τη φωτο ειναι το πατωμα...

Comment

Φοβερα γραφικα το παιχνιδι θα σκιζει σιγουρα.
                              Finished 1000G
                              Amped3/PGR3/Prey/NFS MostWanted/Full Auto/Oblivion/Moto GP 06/Tomb Raider Legend/Fifa 06/Call Of Duty 2/Just Cause/Top Spin 2/NBA Live 06/NBA 2k6/Kameo/Dead Rising/King Kong/Xmen 3/CrackDown and comin'more....

Comment

I teleytaia eikona apo to BIA 3 poy vgike, fainetai pragmatika na oxria mprosta se ayti tou splinter cell , kitaxte :

Vevaia isos na xanei kai logo tis periergis analisis , alla fainetai les kai to splinter ine pragmatika mia genia akoma pio mprosta !!

Comment

Working...
                                X