Announcement

Collapse
No announcement yet.

New Gears of War Lan Tourney + Pro Evolution 6 Lan Tourney

Collapse
X
  •  
  • Filter
  • Time
  • Εμφάνιση
Clear All
new posts

Απάντηση: New Gears of War Lan Tourney + Pro Evolution 6 Lan Tourney

έτσι είναι ό έλληνας δημήτρη..βαρίετε που ζεί

Comment

entaksi...entometaksi mhn anisixite, tha ftiaksoume link se site pou tha dilonete symetoxh...

kai eipame, h kanones tha einai h pio logikes (mhn paizoume mexri ta ksimeromata)...kai tha yparxh mia eisodos eksartate apo posoi apo mas tha symmetasxoume. An den lavo pano apo 20 atoma gia dilosi, tote tha akyrothi!.. Re paidia oloi aytoi tou Pro pou einai? Den einai mono gia Gears alla kai gia pro. Osoi kserete kanane online, h edo mesa pou mallon den exei dei to thread, kala enai na ton enherosete. Eyxaristo.

Kai kati allo ta dora mpori na einai kai timonieres asirmates tou xbox360, h xeiristiria, accessories, mpori kai consola, sigoura kati apo ayta ola.
      sigpic
      PS3 GAMERTAG : dpapa187
      XBOX360 : dpapa

Comment

22 tou mhna! an einai eykolo dpapa na steileis kai mhnyma sto dashboard otan apofasistei gia na mhn ksexastoume!

P.S: Grapse kai sto forum tou prwtathlimatos giati edw mono opoios varietai psaxnei!
        Last edited by typhoonidis; 2 April 2007, 23:30.

Comment

Έγω μάλλον μπορώ και στις 15 και στις 22 αρκεί να μην τελειώσουμε πολύ αργά.Βέβαια το pro 6 δεν έχω παίξει καθόλου(έχω λιώσει όμως στο 5) και με το GOW έχω ασχοληθεί πολύ λίγο αλλά και μόνο για το χαβαλέ αξίζει η συμμετοχή.Κάτι άσχετο επειδή στην friend list μου δεν έχω κανένα μπορώ να προσθέτω ελεύθερα μέλη από το φόρουμ ή να στέλνω καλύτερα πρώτα πμ;

Comment

Originally posted by Orleg View Post
            Κάτι άσχετο επειδή στην friend list μου δεν έχω κανένα μπορώ να προσθέτω ελεύθερα μέλη από το φόρουμ ή να στέλνω καλύτερα πρώτα πμ;
            Όχι, δεν χρειάζεται να στέλνεις ΠΜ

Comment

Ok paidia kai egw eimai mesa apla peite mou an yparxei ekei konta xwros gia na parkarw to idiwtiko mou jet, epeidh eimai kai ligo makria.(den exw pshfhsei)
              Think different...

Comment

Κι ο polakis θα είναι εκεί.Προτιμώ 15 Απριλίου

Comment

tha gini telika to tournoua stis 15?

Comment

Παιδια το tournament την προϊγουμενη φορα ηταν ΤΕΛΕΙΟ!!!!!
                    Κοιταξτε,θα ερθω οπωσδηποτε και σε αυτο!!! Δεν το χανω!!!!!
                    Απλα,μιλησα και με FoG KiLLeR και μου ειπε οτι ειναι πολυ καλυτερα γι'αυτον να γινει στις 22....Προσωπικα και εμενα με βολευει καλυτερα στις 22!!!!

Πιστεψτε με guys,δεν θα χασετε!!!!
                    (-Βασικα θα χασετε στο GOW- -Ultra ακους??)
                    Χαχα...Πλακα κανω.....

ΑΝΤΕ ΠΑΙΔΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!
                    ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΙΝΗΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!

Το νέο μου gamertag: Gunneral GR

Comment

an mou valeis isitirio aki i o nnd erhome na peksume san mpamies to poli poli stile to idiotiko sou jet re bullseye

ante na do mpamies stin proti thesi
                      P - erifania - A - ntistasi - O - neiro - K - ataktisi

Comment

opos fenete oti den tha gini stis 15 afou to kseperasame, alla kathisterisate me posoi thelate na erthete. Sas to tonizo, den tha gini kati mexri na mazepsoume arkete symmetoxes. An mporite na mou vrite ena tropo na mathoume posi eimaste sigoura gia na to kanoume kapia mera peite mou se parkalw voithiste kai eseis ligo. Molis mazepsoume ton kosmo tote tha milisoume gia hmerominies. Kai pali leo, tha yparxh kai pro lan tourney...Ksero kai poly kala pos para pollh edo mesa goustaroun to pro, pou eisaste oloi eseis? DUREX> fere tin klika sou apo ta tournoua kai rota kai esei file. Thanks
                        sigpic
                        PS3 GAMERTAG : dpapa187
                        XBOX360 : dpapa

Comment

Δημητρη εγω λεω να ορισουμε ενα τηλεφωνο για να καλουνε οι παιχτες που θελουν να δηλωσουν σημμετοχη και να τους γραφουμε σε ενα χαρτακι.
                          Δεν ειναι καλη η ιδεα μου

Comment

Previously entered content was automatically saved. Restore or Discard.
                          Auto-Saved
                          x
                          Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Remove  
                          x
                          x

Poso kani ena ke ena

Working...
                          X