Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!

Collapse
X
  •  
  • Filter
  • Time
  • Εμφάνιση
Clear All
new posts

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!

RE paidia den adexw allo.prospathw na pezw graw sto live kai den ta katafernw kan na sindethw.otan mou kanei invite kapoios apo tin friend list kai paw na mpw mou vgazei minima :'' can't connect to server'' kai meta me vgazei stin kedriki othoni tou multi.episis otan epilegw na paixw mesw xbox-live kai kanw anazitisi MOU VGAZEI OTI DEN VRISKEI TIPOTA! eipa tha itan tixaio tin prwti fora, alla sinexeia mou vgazei afto!!

sas parakalw voithiste
    exw apelpistei

http://twitter.com/mikeporomenos

Απάντηση: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ! ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ.ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ 384 ΓΡΑΜΜΗ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ..ΓΙΑ ΑΥΤΟ Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ Η 1024..

ΜΑΝΟΣ.....

Comment

Απάντηση: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!

Nai einai problhma k egw exw 384 k exw problhma sto ridge racer 6 ta bradia k sto pdz.Xalia les k oloi exoume megalh adsl.
      Finished 1000G
      Amped3/PGR3/Prey/NFS MostWanted/Full Auto/Oblivion/Moto GP 06/Tomb Raider Legend/Fifa 06/Call Of Duty 2/Just Cause/Top Spin 2/NBA Live 06/NBA 2k6/Kameo/Dead Rising/King Kong/Xmen 3/CrackDown and comin'more....

Comment

512 και πανω=η μονη λυση..
        "Madness?...THIS IS SPARTA!!!!!!" LINK

Comment

exw forthnet 3+3 mhnes meta tha dw an exoun pesei oi times tha thn kanw 512 h 1024.
          Finished 1000G
          Amped3/PGR3/Prey/NFS MostWanted/Full Auto/Oblivion/Moto GP 06/Tomb Raider Legend/Fifa 06/Call Of Duty 2/Just Cause/Top Spin 2/NBA Live 06/NBA 2k6/Kameo/Dead Rising/King Kong/Xmen 3/CrackDown and comin'more....

Comment

To παθαινω και εγω αυτο!(Με το cannot connect to server)

Θελω γραμμη+παροχο στα 512 ή μονο γραμμη στα 512 και παροχο 384?(Με συμφερει περισσοτερο το 2ο να πω την αληθεια)

Comment

Pisteuw to kalokairi na pesoun oi times giati tha ta parw .
              Finished 1000G

Comment

Αν δεν το εχετε καταλαβει ειμαστε στην ελλαδα οπου για να μπεις στο live πρεπει να παρανομισεις

Comment

Previously entered content was automatically saved. Restore or Discard.
                Auto-Saved
                x
                Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Remove  
                x
                x

Poso kani ena ke ena

Working...
                X