Announcement

Collapse
No announcement yet.

Agora 32" inch lcd tv.HELP

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Εμφάνιση
Clear All
new posts

Agora 32" inch lcd tv.HELP

paidia sas parakalw doste moy ta fota sas...

Απάντηση: Agora 32" inch lcd tv.HELP

Μitsos οι πιο πολλοι εχουν Samsung,θα σου πουνε πια μοντελα εχουν.

Να φροντισεις να εχει 8ms αποκριση παντως...

Δυστηχως δεν ασχολουμαι με "μικρες" τηλεορασεις για να σου δωσω τα φωτα μου.

Comment

tin gnwsti samsung tha pareis LE32R51
      Proswpika maresei k mia toshiba pouxw dei k exei ekseretiki eikona k diaugeia.
      alla i samsung leei polli exei k ta panta panw tis.egw tin pira sto sabbato k exw trelathei.to mono pou de maresei poli einai oti einai ligo skoteini.enw i toshiba i alli me vga cable ta deixnei poli wraia.
      Love.Sound.Devotion...Luv Team

Comment

loipon guys istera apo polu ereuna agoras kai psaksimo kateliksa stin samsung 32ara R51 tin idia pire kai o petran istera apo simvouli mou kai borei na sas pei ti mageia einai i tv tin idia pire kai o xrest kai exei mageutei. to modelo auto exei apokrisi 12 ms istera apo psaksimo pou ekane o man0. stin ellada distixos den iparxei auti me ta 8ms polu spania . me ta 12 omos pou exoume den exoume kanena prob apolitos omos. ara den exeis prob. to thema einai i timi o xrest pou tin pire to savato edose an thimamai kala 1200 apo electronet. ego tin eixa parei 1400 prin kati mines to thema einai pou tha tin vreis kai an tin vreis diathesimi amesa kai min sou poulisoun kanena komati ekthesis magazia gia na koitakseis polla... sykaris - electronet - kotsovolos - media markt mou erxontai sto mualo. einai teleia i agora kai ftini sxetika gia hdtv me tetoia xromata kai tetoia megali antithesi pou den sinadas oute sta pio akriva modela. den to sizitao gia braviA einai to aisxos ton aisxon.. ( pooooo polu oblivion paizo kai exo kolisei) elpizo na kalipsa merikes apories ps. DEN TO SIZITAO MONO SAMSUNG ektos an ta exeis kai pas gia akriva modela philips pou einai korifi...

Comment

distixws 8ms den brika pouthena.
          enimerwtika:o kwtsobolos stin dinei meta apo 10 meres,electronet tin pira etoimoparadoti(1200),ilektroniki athinwn tin brika episeis etoimoparadoti,alla itan pio akribi.
          i electronet tin 26ara sam tin dinei 999e.poli kala.episis tin 32ara sam to plasio tin exei 1199e.twra tomatha.
          file mou epidei milame gia arketa lefta simbibasmoi de xwrane.tha pareis to kalitero gia na toxeis kiolas.
          Love.Sound.Devotion...Luv Team

Comment

Mitso,πριν αγορασεις περιμενε να σου πω εγω τιμη αυριο,γυρω στις 12 το μεσημερι.

Comment

file predator apo pou tha mou peis timi ?

Comment

Απο ενα καταστημα στο Παγκρατι.Πρεπει να παρω τηλεφωνο για να μαθω,θα εχω προσβαση στο φορουμ μετα τις 12.

Comment

Κορυφαία τηλεόραση τόσο σε τιμή όσο και σε απόδοση είναι η 32LX2R της LG που μπορείς πλέον να τη βρεις άνετα με 1200 ευρώ!

1366χ768 , 8 ms χρόνο απόκρισης , DVI , HDMI , Component , 2 Scart , S-video , XD- Engine , HD-Ready .

Τη έχει ο Nio Gr , η τηλεόραση μιλάμε πετάει!!

Τώρα σε σχέση με τη Samsung Le32r51 μιας και την έχω δει με συνδεμένο ΧΒΟΧ360 δεν μπορείς να καταλάβεις διαφορά.

Δίνω πλεονέκτημα στην LG στο τομέα του τηλεοπτικού σήματος!!πολύ πιο καθαρή εικόνα σε σχέση με τη Samsung που μου έδινε την εντύπωση μιας ελαφριάς θολούρας!!

Ακόμα και σε παλαιότερες κονσόλες με συνδεσμολογία μέσο scart η LG βγάζει πολύ καλύτερη εικόνα σε σχέση με την Samsung.

Πχ έχω δει το GT4 να παίζει στη LE32R51 και δεν έμεινα καθόλου ικανοποιμένος ............μπορεί να έχει άψογα χρώματα αλλά είχε ελαφρά προβλήματα ghosting.....

Μόλις κυκλοφόρησε και η νέα HD της LG ή 32LB1R την οποία είδα σήμερα σε κατάστημα της Κομοτηνής και έπαθα τη πλάκα μου!!Πολύ καλύτερη εικόνα όχι μόνο από τις 32LX2R , LE32R51 αλλά και από τα υπόλοιπα μοντέλα του μαγαζιού ( Sony Bravia S και την Phlips την PF5320 & 5321).

Και σε πάρα πολύ καλή τιμή 1450 ευρουλάκια!!!Από Δευτέρα παραγγέλνω το 37άρι !!!!
                  http://blogaroume.blogspot.com/

Comment

Working...
                  X