Announcement

Collapse
No announcement yet.

GoW 2 mini αναγνωριστικό τουρνουά - δηλώσεις συμμετοχής

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Εμφάνιση
Clear All
new posts

GoW 2 mini αναγνωριστικό τουρνουά - δηλώσεις συμμετοχής

Όποιος ψήνεται δηλώνει συμμετοχή, είτε ατομικά είτε σαν ομάδα. Ο σκοπός του τουρνουά πέρα από το να κάνουμε την πλάκα μας είναι να πάρουμε και μια γεύση από πριονουά ώστε να οργανωθεί ένα μεγαλύτερο αμέσως μετά.

Τα παρακάτω είναι προς τελική διαμόρφωση και συζήτηση ανάλογα και με τις προτάσεις ολονών μας, δεν πρόκειται να συμφωνήσουμε όλοι σε όλα αλλά ότι είναι λογικό / πιο δίκαιο και δεν έχει καταγραφεί θα συμπεριληφθεί:

*Το τουρνουά θα τρέξει για μία βδομάδα, από Δευτέρα 24/11 μέχρι και Κυριακή 30/11.

*Θα υπάρχει μία προκριματική (Δευτέρα 24 - Παρασκευή 28/11) και μία τελική φάση (29-30/11), όσοι δηλώνουν συμμετοχή θα πρέπει να μπορούν να παίξουν και στις δύο περιπτώσεις.

*Οι ομάδες για να ισχύουν σαν συμμετοχή θα πρέπει να αποτελούνται από ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 4 άτομα, το επιθυμητό είναι 5. Σε περίπτωση αγώνα μεταξύ δύο ομάδων με διαφορά σε συμμετέχοντες, η ομάδα με τους λιγότερους παίκτες θα συμπληρωθεί με bot σε επίπεδο δυσκολίας HARD

*Κάθε αγώνας θα είναι διπλός με οποιοδήποτε διαθέσιμο mode για 4+ άτομα και θα επιλέξει mode και χάρτη μία φορά η κάθε ομάδα. Ο κάθε αγώνας είναι σε 4 rounds / 3 λεπτά το round / friendly fire ON / bleed out 10 sec

*Σε περίπτωση διοργάνωσης με βαθμολογίες θα μετρήσει η κάθε νίκη 3 βαθμούς, σε περίπτωση αγώνα τύπου knock out θα μετρήσει και η διαφορά γύρων για την πρόκριση (αν έρθει 1-1)

*Ανάλογα με τις ομάδες, θα προκύψει και το πρόγραμμα αγώνων καθώς και ο τύπος διοργάνωσης, με πολλές συμμετοχές θα πάμε σε ομίλους και knock out, με λίγες σε συνολική βαθμολογία και play off.

Απαραίτητα στοιχεία που θα πρέπει να δηλώσουμε με τη συμμετοχή μας:

1. Όνομα ομάδας
    2. Αρχηγός (για να κάνει συνενοήσεις κλπ)
    3. Μέρες και ώρες που μπορεί συνήθως η ομάδα ή άλλη ιδιαιτερότητα αν υπάρχει καθώς δεν θα πρέπει να ψαχνόμαστε πολύ.

Οι αγώνες θα κανονίζονται είτε από εδώ, είτε από το Live είτε με άλλο τρόπο. Στα δύσκολα, ποστάρουμε πρόσκληση εδώ και όποια ομάδα δεν εμφανιστεί θα αποκλειστεί.

Για όποιους είχαν συμμετάσχει σε παλιότερα τουρνουα gears, δεν αλλάζουν και πάρα πολλά πράγματα και θα είναι μια πολύ καλή ευκαιρία να θυμηθούμε τα παλιά και να γνωριστούμε καλύτερα και με καινούργια ταλέντα

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΜΕΧΡΙ KΥΡΙΑΚΗ 23/11 ΑΠΟΓΕΥΜΑ
    Last edited by Alou GR; 19 November 2008, 16:07.
    alou.gr

Απάντηση: GoW 2 mini αναγνωριστικό τουρνουά - δηλώσεις συμμετοχής

η Al GoWda θα δώσει το παρών, η σύνθεση είναι υπό διαμόρφωση σίγουρα πάντως alou gr, yotzi, grjimmys1 και antonis vts

Last edited by Alou GR; 19 November 2008, 17:11.
    alou.gr

Comment

Oι Greeks of War θα επιστρέψουν , με διαφορετική σύνθεση .

Όσο για τους Al Gowda , πατώντας Α+Χ σκαρφαλώνεις δέντρο , θα σας χρειαστεί ...
      Το καλύτερο φάρμακο για τον βήχα είναι η φασολάδα . Μετά θα φοβάσαι να βήξεις ...

Comment

παιδια αν μεινει καμια ομαδα με 4 η υπαρχουν και αλλα ατομα χωρις ομαδα ας φτιαξουμε μια!θελω και εγω να συμετασχω!

Comment

Originally posted by SP NightElf GR View Post
          Oι Greeks of War θα επιστρέψουν , με διαφορετική σύνθεση .

Όσο για τους Al Gowda , πατώντας Α+Χ σκαρφαλώνεις δέντρο , θα σας χρειαστεί ...
          Mpoks of War είπες?

παιδια αν μεινει καμια ομαδα με 4 η υπαρχουν και αλλα ατομα χωρις ομαδα ας φτιαξουμε μια!θελω και εγω να συμετασχω!
          Garrett θα υπάρξουν και άλλες ξεκάρφωτες συμμετοχές οπότε συντονίζεσται.
          alou.gr

Comment

ke ego thelo na simmetasxo den exo omada omos

Comment

Συμμετοχές:

Al Gowda
              1. alou gr
              2. yotzi
              3. antonis vts
              4. grjimmys1
              5. ?

Greeks of War
              1. SP r0n1n
              2. ?
              3. ?
              4. ?
              5. ?

Ψάχνουν ομάδα:
              garrett156
              marcos6969
              alou.gr

Comment

έλα πάμε πάμε.........

Comment

Εαν το μωρο μου (ultralisk) παρει μερος και με θελει μαζι του......ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι ειμαι και εγω μεσα.....

People tell me A and B they tell me how I have to see Things that I have seen already clear,so they push me then from side to side they're pushing me from black to white, but don't push me to the maximum shut your mouth and take it home 'cause I decide the way things gonna be.I want out,To live my life alone,To do things on my own,To live my life and to be free.

Comment

kai εγω ψαχνομαι
                    sigpic

Comment

Originally posted by Alou GR View Post
                      Mpoks of War είπες?
                      καλά, τα σάμαλι με παγωτό στην Rooftops και στην Gridlock τα ξέχασες μου φαίνεται στον τελικό του τελευταίου τουρνουά

Originally posted by dewarsad View Post
                      Εαν το μωρο μου (ultralisk) παρει μερος και με θελει μαζι του......ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι ειμαι και εγω μεσα.....
                      ε δεν θα σε αφήσω έτσι...κάτι θα κανονίσουμε

Comment

Originally posted by ultralisk View Post
                        καλά, τα σάμαλι με παγωτό στην Rooftops και στην Gridlock τα ξέχασες μου φαίνεται στον τελικό του τελευταίου τουρνουά

Φέτος η alGOWda κερνάει και τοστάκια με γέμιση κοτόπουλο!
                        sigpic

Comment

Δηλώνουμε συμμετοχή με τους εξής :

ronin
                          ultralisk
                          zaknafein
                          sparrow
                          stallion

Το όνομα θα αλλάξει
                          Το καλύτερο φάρμακο για τον βήχα είναι η φασολάδα . Μετά θα φοβάσαι να βήξεις ...

Comment

εύκολα πράγματα... boc boc boc στην πρώην ομάδα μου! LOL!

Comment

Μάλλον θα παίξουμε κατευθείαν τελικό, Al Gowda - Greeks Of War
                              (έτσι και αλλιώς αυτός θάταν ο τελικός, οπότε καλύτερα να μην κουράζονται και τα υπόλοιπα παιδιά)
                              alou.gr

Comment

Working...
                              X